Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy nem írta meg, hogy gyereke van?

Figyelt kérdés

Elkezdtem társkeresőn levelezni egy csajjal. Néhány kódex hosszúságú levelet váltottunk már, a szokásos köröket futottuk: beszéltünk egymás életéről, hobbiról, korábbi kapcsolatokról, stb.

Aztán megtalált a FB-n, mert megtudta a teljes nevemet. Viszont ezután ő nem adta ki magát, hanem azt mondta, hogy keressem meg. Mivel tudtam róla infókat, ezért némi keresgélés után én is megtaláltam, viszont láttam a képein, hogy van egy kisgyereke.

Szerintetek nem furcsa (sőt, továbbmegyek nem gáz?), hogy elmeséli hogyan él, de a gyerekét "kifelejti" belőle?


2023. nov. 3. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát de, nyilván gáz. Feléd is, meg az elhallgatott gyerek felé is...
2023. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az anyámba ne lenne gáz???
2023. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Gáz, de biztos, hogy a gyereke, vagy csak láttál egy gyereket?
2023. nov. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt vele kellene megbeszélned.

Véleményem szerint a legfontosabb infó és az adatlapján is szerepelnie kellene, hogy van egy x éves gyereke.

2023. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Legalja elhallgatni. Ő mit mimond miért nem mondta?
2023. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
3-as: 100%, hogy az ő gyereke. Több képen is együtt vannak, a képek alatt olyan szöveggel (nem kommentek között, hanem képaláírásként, amit a képet feltöltő tud odaírni), hogy "Anya és fia".
2023. nov. 3. 21:23
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Biztos, hogy őt találtad meg?
2023. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7-es: biztos, ugyanaz a profilképe FB-n, mint a társkeresőn.
2023. nov. 3. 21:29
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#6! Ok.,persze, így egyértelmű. Csak azért kérdeztem, mert nekem pl.mindenhol unokahúgom van, a háttérképem is ő (közösségi oldalon nem vagyok), pedig csak imádom és külföldön él, több, mint 2 éve nem találkoztunk. Szerintem bárki azt gondolná, hogy az enyém, ha nem ismer.

A helyedben rákérdeznék, de valószínűleg nem folytatnám az ismerkedést. Aki komolyat akar, az ne hazugsággal kezdjen, így azt gondolnám, csak szexet keres, mert akkor tényleg lényegtelen, hogy van-e. Persze, ha te is azt akarsz, akkor túl is léphetsz rajta.

#3

2023. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
5-ös: azóta nem írtam neki és nem is tudja, hogy megtaláltam. Megmondom őszintén nincs is nagyon kedvem írni már neki, mert ha már most ezt csinálta, akkor mire számíthatnék vele egy komoly kapcsolatban? Kezdem megérteni a ghostingolókat.
2023. nov. 3. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!