Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez alapján szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez alapján szerintetek is bejöhetek a lánynak?

Figyelt kérdés
Szóval egy baráti társaságban vagyunk, de eddig nem potenciális partnerként tekintettem rá. Viszont ma az egyik barátom a tudtomra adta, “ez a csaj beléd van esve”, hogy szerinte tetszem a lánynak. A jelek ami alapján ő ezt mondta: Haverokkal viccelődtünk, hogy mivel kezd ilyen félhosszú lenni a hajam, olyan vagyok mint azok a pasik túlzott magabiztossággal és és elképesztően átlátszó flörtöléssel próbálnak bugyit nedvesíteni. (A szituációban nem volt ilyen fura a megfogalmazás, csak már nem emlékszem pontosan hogy mondtuk) A srácokkal nevettünk, de ez a lány mondta, hogy “nekem tetszik így”, és rám mosolygott. Amikor valami vicces dolog volt, akkor rám nézett miközben nevettünk. Összetalálkoztunk a folyosón és amikor megkérdeztem, hogy “ohh te is pont itt?” Akkor az ahha végén így felvitte a hangsúlyt, és az alsó ajkába harapva mosolygott. Kérdezte hogy ki kér még bort, és mikor nekem töltött, a szabad keze mögöttem volt a szék háttámláján és így hátulról a vállam fölött hajolt át lényegében tölteni nekem, és ahogy hajolt vissza pont felé néztem, ő meg rám és néhány centire volt az arcunk. Valamint többször megérintette a kezem, stb. Olyan kártyajátékot játszottunk, ahol adott helyzetben rá kell csapni a paklira és az utolsó (legfelső kéz) lapot húz, két játék között páran felálltak enni, innivalóért, mosdóba menni, szóval kicsit így mindenki felbolydult, nekem a kezem ki volt téve az asztalra és megsimogatta, de csak így az ujjbegyeivel kb, mondva, hogy szegény jól meg lett gyötörve. Mit gondoltok? 21F

nov. 11. 02:40
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem igen.

Szerintem is megszépít a haj egy fiút.

nov. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
És ennél nehéz erősebben kifejezni a vonzalmat. Mire vársz, tapsra?:)
nov. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Tetszel neki. Kezdemenyezz gyorsan,kulonben megsertodik es ellenseges lesz.
nov. 11. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Egyértelműen igen. Gondolom sokat dob rajtad a hosszabb hajad, bejössz neki.
nov. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát lehet hogy ez még nem szerelem, de ebből simán lehet az. Igény egyértelműen tetszel Neki. Ezek már nem jelek a nő részéről, hanem gesztusok. Már csak szavakkal kellett volna mondania: Tetszel nekem, hogy számodra egyértelmű legyen. Csak ügyesen ismerkedjetek tovább kettesben is!
nov. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Persze hogy igen, ideje lepned
nov. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el egy vacsorára, moziba, sétára, valamilyen programra valahová ahová már csak ketten mentek! Olyanra amit Te is szeretsz és Ő is. Gondolom ha társaságból ismeritek egymást, tudod róla mit szeret. Majd különben szívesen olvasnám itt hogy hogyan is alakul, alakult köztetek.
nov. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Dugni akar csak.. szexualis futod fel.
nov. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Egyértelműen zöld a lámpa, hajrá.
nov. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Túl egyértelmű, hogy tetszel neki, így valószínűleg csak hülyíteni akar.
nov. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!