Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit szoktatok kapni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit szoktatok kapni névnapra/szülinapra a párotoktól és minek örülnétek legjobban?

Figyelt kérdés
nov. 11. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Általában semmit, azt mondja vegyem meg magamnak. Legutoljára egy 1500Ft-os leértékelt pólót vett szülinapomra.
nov. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Nem kell semmi, az egész egy hülyeség

A legtöbb esetben csak kényszerből vesznek az emberek valamit és ez ultra gáz szerintem. Amúgy is mi ez már hogy szülinap? Mintha nem 1 nappal lennél idősebb minden nap...

Ja a névnapot hagyjuk is, az aztán végképp f@szság, nem véletlen hogy legtöbb helyen nincs is

Azt gondolom, ha van egy jó ajándék ötleted, akkor add oda, akár milyen nap van, ha meg nincs akkor inkább ne adj semmit, minthogy valami sablonos hülyeséget adj

nov. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noren1989 ***** válasza:
100%

Énis a semmit, de csak mert külön kérem.


A névnap nàlam nem ünnep.

nov. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
70%

Ez egy érdekes téma, mind a két nem részéről.

Pl a nők általában virágot és csokit kapnak.

A férfiak férfias csokit vagy alkoholt.

Sablonos dolgok.

Ha én veszek valamit, általában személyes ajándékot probálok adni.

Pl: tudtam hogy öcsém imádja a kocsiját és gyüjti a benzines öngyújtójat, így csináltattam neki egyet a saját kocsija van rajta.

Vagy tudom hogy előszeretettel használja el a csokis tusfürdőt amit magamnak veszek, így idén azt kap.

A párom pl kávésbögrét kapott amin a gyerekek és a motorjai vannak, minden nap abból issza a kávét

Úgy hogy ha az ember ad valamit a másiknak akkor olyant adjon amire szüksége van, amit szeret, ami egyedi, de hasznos számára.

Legyen az egy bögre vagy egy hegesztőgép. Mindegy csak tényleg vegye hasznát,

nov. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ utolsó! ez valóban hasznos volt
nov. 19. 10:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!