Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel ismerkedtünk egy ideje. Múlt hét pénteken találkoztunk, ekkor voltam először a lakásán, boroztunk, vacsoráztunk, nem feküdtünk le, a szombati találkozásunkkor ott aludtam nála, és szexeltünk is. Közben elmondta, hogy egy lánnyal összejárt szexelni, de semmi nincs már köztük. Elég gyanakvó lettem ekkor, és tegnap reggel megnéztem a fb üzeneteit, amiben kiderült, hogy miután hazavitt engem péntek este 11-kor, rá húsz percre már írt is a kis kúrópajtinak, hogy hozzon bort és szódát, meg aludjon nála, a csaj már 23:44-kor írta is, hogy ott van az ajtóban. Ezt elmondtam neki, teljesen kiakadtam és hazajöttem. Este írt, semmi bocsánatkérés, letámadott, hogy nagyon megkedvelt, de a személyes üzeneteibe minek néztem bele, senki nem csinált még ilyet stb stb. És még ma nekem van bűntudatom, arra is gondoltam, hogy írok neki, hogy próbáljuk meg újra. Csak szerintem gáz, hogy nekem tette a szépet, és húsz percre rá más ugrált rajta? Másnap meg persze én naív..légyszi normális hangnemben válaszoljatok, köszönöm!
2020. ápr. 15. 13:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Kérj bocsánatot, amiért beleolvastál a személyes üzeneteibe, és ezzel fejezd is be a vele való kapcsolatot. Komolyan lenne kedved folytatni vele ezek után? Annyira érdekelne, mit tudhatnak az ilyen férfiak...
2020. ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Az nem volt helyes hogy a telefonjában kutakodsz. Azonban a pasi ha egy komolyabb kapcsolatot akar kezdeni minek tartja fennt a szexpartneri kapcsolatot. Valószínűleg nem ő lesz az embered. 40/F.
2020. ápr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
19%
Ja, jogosan van bűntudatod. Ha csak szexelek valakivel, annak semmi köze komolyabban a magánéletemhez, többek között ahhoz sem, hogy kivel vagyok rajta kívül még kufircviszonyban. A számonkérésed meg egyenesen szánalmas.
2020. ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

kérj elnézést, hogy beleolvastál


s tedd ki a szűrét!

2020. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Valóban kérj elnézést a kutakodásért, aztán ezzel szépen zárd is le az egészet. Ezek után már úgyse tudnál benne megbízni - teljes joggal - szóval semmi értelme erőltetned.
2020. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Mivel te aznap nem feküdtél össze vele pénteken, így megvolt neki a B terve. Ha lefeküdtél volna vele pénteken, akkor a másik csaj lett volna meg neki szombaton. Jó játékos, fő a változatosság, háreme van, minden napra megvan neki az ágyasa. Dobd ki a fenébe!
2020. ápr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Jogosan akadtál ki, annyit tehetsz, hogy elismered a hibád a kutakodásban, de a jelek szerint nem volt alaptalan a gyanakvásod. Ennek ellenére ne legyen bűntudatod, legalább még így az elején kiderült, milyen szoknyavadásszal akadtál össze, jobb is ezt így ennyiben hagyni.
2020. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Kérj bocsánatot és hagyd a francba.
2020. ápr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

A férjem üzeneteit nem olvasgatom 20 év házasság után, nemhogy egy pasiét akivel épp csak ismerkedek...és még hogy ő nem kért bocsánatot 😂

Kérj elnézést és hagyd, hazudik, nem megbízható.

2020. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Jogos a kiakadásod és hogy nem hagyod magad bepalizni.... ugye nem hagyod?
2020. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!