Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elfelejteni egy lányt, holott màr lassan két éve semmi közünk egymáshoz?

Figyelt kérdés

Nem bírok ismerkedni miatta, próbáltam több alkalommal, de mindig belebuktam. Úgy gondolom az miatt, mert mindennap erre a nőre gondolok, eszembe jutnak a közösen eltöltött pillanatok.


Nem első barátnő volt, de így még egy nő se ejtett rabjául és úgy érzem nem tudok szabadulni.


Elég csúnya vége lett a köztünk lévő dolognak.


Nincs kontakt egymás között.


nov. 11. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert valami valódit éreztél, ezt nyilván nehéz elfelejteni. Egy ilyen rohanó világban, ahol a többség csak gyorsan ki akarja pipálni a bevásárlólistát ,a felszínes sablonkapcsolatok fénykorában,hiába volt több hosszabb kapcsolatom is, én is arra 3 lányra emlékszem, ahol valami érvényes dolgot éreztem, még ha fáj is, vagy nem jól ér véget,vagy nem lett belőle komoly kapcsolat, mert az legalább valami igazi érzés volt. Azt éreztem, hogy élek. Viszonzatlanul szerelmesnek lenni is jobb, mint langyosan elvegetálni egy praktikus de amúgy semmitmondó kapcsolatban.

Müller Péternek van egy nagyon ideillő mondása: "Két szem összevillanásában néha nagyobb titok rejlik, mint húsz év házasság történetében."

nov. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amikor először megpillantottam, akkor tudtam, hogy őt akarom. És igen, senki iránt ilyen fajta szeretetet nem éreztem előtte, most pedig már azon a szinten vagyok, hogy nem tudok szeretetet adni másnak.
nov. 11. 12:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Müller Péter felesége gondolom nagyon örült a férje bölcsességének.
nov. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?Azt mondjuk.nem értem ha csúnya vege lett a dolgoknak miért nem hagyod békén..és inkább ezekre a rossz pillanatokra gondolsz ? Elfelejteni könnyebb lesz, adj időt magadnak!
nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, nincs köztünk kontakt. Ezeket a dolgokat senkinek nem mondom el, csak magamba n folytom el.
nov. 11. 12:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Az hogy fizikai kontakt nincs 1 dolog, de rajta kattogsz,és annak ellenére hogy csúnya vége lett nem elfelejteni akarod hanem megtartani..Azért az elarulod hány éves vagy, már kívancsisagból..
nov. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!