Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudjuk elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudjuk elfelejteni egymást az exemmel?

Figyelt kérdés
4 évig voltunk együtt, ennek 2 éve vége. Neki is voltak más kapcsolatai, nekem is. Valamiért mégis időnként felbukkanunk egymás életében. Jelenleg is van párja de megint feloldott és nézegeti a napom, illetve én is rendszeresen tettem/teszem ezt. Nagyon veszekedős, de őszintén szerelmes kapcsolatunk volt. Tovább lehet ezen valaha lépni?
2023. jún. 16. 15:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nem nézegetnéd a facebookját, vagy instáját. Attól hogy ránéz az instasztoridra, még nem azt jelenti, hogy ő is rólad ábrándozik. Ha van párja,akkor van párja.
2023. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nem túl rég volt a legutóbbi szerelmi vallomás, azért gondolom ezt hogy még mindig kölcsönös a dolog. Akkor már járt a csajjal
2023. jún. 16. 15:54
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
csodás ember
2023. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Noren1989 ***** válasza:
86%

Valószínű, hogy egyikőtök sem dolgozott meg azért, h elengedje a másikat.

Feltételezném, hogy vérbeli hazugok is vagytok mellé, de ez szimplán csak az én teóriám.

2023. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem tartanám olyan exel a kapcsolatot, akinek már másik nője van. Te miért tartod vele? Nem zavar, hogy közben mással van? Téged meg talonban tart.
2023. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Annyi van Kisbogaram, hogy a mostani párja nem ad meg neki valamit és azért hulyít téged, de nem fogja elhagyni érted több mint valószínű csak szexre jó leszel, vagy kidobja, de téged is ugyanúgy meg fog csalni.


Le kéne tiltani, nem találkozni, beszélni vele, lehet nem ártana pszichoterápia se és az, hogy másokkal ismerkedj.

2023. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Utólag tudtam meg a csajt, akkor le is teremtettem, ezért tiltott akkor.
2023. jún. 16. 16:02
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a franc bajod van? Mocskos hányadék, tényleg pont ő után áhítozol? Van neked eszed, gerinced?
2023. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Wow, hat akkor meg mi a kerdes?
2023. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Na mi lenne a kérdés? Az hogy mi a f*szért nem tudjuk elengedni egymást?
2023. jún. 16. 16:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!