Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lettél vénlány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lettél vénlány?

Figyelt kérdés

Mi a történetedet?


Túlságosan válogattál, vagy tényleg nem kellettél a pasiknak? Mi volt a probléma? Mára beletörődtél hogy egyedül maradtál?


F/32


2023. nov. 12. 07:30
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

19: Sose voltam agresszív, még részeges korszkaimban se.


"Óriási tévedésben vagytok, egy nő értékét nem egyedül a kora vagy a külseje adja."


Elsősorban a kora adja az értékét, vagy szerinted 80 éves vénasszonyokkal is lehet tervezni jövőt?

2023. nov. 12. 10:41
 22/41 anonim ***** válasza:
21%
Aki vénlány, az vagy irreális igényeket támaszt, vagy elviselhetetlen a személyisége.
2023. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
77%
21# egy 80 éves vénemberrel mit lehet tervezni? De két 80 éves meg simán összeillik úgyhogy ja, van egymás számára értékük.
2023. nov. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, hogy az átlagra nem jellemző, hogy sosem fogyaszt alkoholt vagy ki sem próbálja a cigit, drogot stb., de akire igen, attól ne számítson már irreális elvárásnak, hogy ne pont egy volt vagy jelenleg is alkoholista, bagós, drogos legyen a partnere. Csak azért, mert nem egy szépség, szó nélkül be kellene ezt nyelnie, különben túl magasan van a léc? Meg még mi más szarságot kellene ugyanebből az okból kifolyólag? Nem érződik, hogy pont ez az irreális? Ja, nem, épp erről van szó, azt hiszik a férfiak, ha egy nő merészel rondaként létezni, az bármit megérdemel, csak jót nem...
2023. nov. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

24: Nem bírod felfogni hogy én felépülő alkoholista vagyok? Pedig le is tagadhatnám az egészet, mert a fejemen nem látszik...


De vállalom. Szerintem ez borzasztóan férfias, hogy ezt felvállalod és hogy küzdesz ellene.


Mi közöm nekem egy részegeshez? Jelenleg kb. semmi.

2023. nov. 12. 11:04
 26/41 anonim ***** válasza:
84%
Mindenki felfogja, nyugi. Azzal viszont a férfiakon kívül más nem fog egyet is érteni, hogy egy az alkoholizmusnak soha még csak a közelében sem járó nőnek igenis el kell fogadnia egy ilyen társat "cserébe" (kvázi büntetésként) azért, hogy neki nem sikerült csini kis pofikával születnie.
2023. nov. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Nem kell elfogadnia. De én is ember vagyok. Nem gyilkos, tolvaj, rabló. Csak sokat ittam, igyekszem változtatni.


Mindenkinek vannak hibái. Ha te hibátlan embert keresel, készülj fel hogy macskás vénlány leszel.

2023. nov. 12. 11:20
 28/41 anonim ***** válasza:
84%
27# aki macskás vénlány lesz, annak legalább csak a macskáját kell eltartania, nem pedig téged.
2023. nov. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
15%

Ne torjunk mar palcat egymas felett gyerekek.


A venlanyok 99%-a tul valogatos - hiaba csunya, szamara is CSAK a helyes, izmos, magas ffiak johetnek szoba. Ezert maradt egyedul.


Letezik nem ronda / torz ATLAGOS ferfi - de az neki nem kell.


Az pedig MINDENKI szamara alap, hogy nem alkoholista, egyeb karos szenvedelyektol mentes. Ez csak a beugro!

2023. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Egy szóval se írtam hogy engem el kell tartania a nőmnek.
2023. nov. 12. 11:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!