Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarják a szüleim, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják a szüleim, hogy vénlány legyek?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, de mindenkit elüldöznek körülöttem.

Egy az nem mehetek sehova, mert utánam telefonálgatnak, ordibálnak, ne adj isten megpofoznak. Ha barátnőmmel vagyok, akkpr is "tuti megyek lesni valakit". Már 16 évesen rám fogták, hogy a hittan táborban, csak megdugatni mentem magam, tuti terhes vagyok. Ahányszor elkapott a hányós-vírus, tuti terhes vagyok.

Azt is elérték, hogy itthon maradjak egyetemre.

Senkit nem hívhatok át. Ha valamit akarok, akkor meg bokszzsáknak használja az arcom apám. Meg tönkreteszem a családot, ha elmegyek egy buliba.

Persze van ilyen csúnya, buta, fél fogyi gyerek, azzal mindig szekálnak, hogy az jó lesz, mert dolgozik majd neki legalább.


2017. dec. 28. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyomorékok a szüleid sajnos, el kellett volna menned másik városba egyetemre.
2017. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Jogilag felnőtt vagy, de gyerek szerepbe kényszerítenek,azaz nem hagynak ténylegesen felnőni. Ha tudod, hagyd ott őket. Könnyen lehet, hogy egyedül leszel és óvatosnak kell majd lenned, de még mindig jobb, mint várfogságban élni.

31/f

2017. dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon nincs más választásod mint eltűröd, és amint lehetőséged lesz elköltözöl.
2017. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen szülők? Hihetetlen. Ostoba emberek, menekülj otthonról! Ennél bármi jobb.
2017. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Kolesz egyetem melo


Hidd el jobb lesz

2017. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy lehetőséged adódik költözz el, mert úgy a fejedre nőnek, hogy tönkreteszik az életedet.


Felfoghatatlan, hogy szülők így viselkednek a gyerekeikkel...

2017. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

20éves vagy,miert nem költözöl el otthonról?

Nem ertem!

Kezdetnek pl.barátnödhöz

2017. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg, amint van lehetőséged tűnj el, mert egyre keseredettebbek és idiótábbak lesznek és a vége az lesz, hogy ha dolgozol tartsd is el őket. Apádnak meg nem ártana egy arcátrendezés.
2017. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos vannak ilyen rátelepedős szülők.Én is bánom már,hogy nem mondtam anyámnak,hogy jó,elmegyek egy gyárba,nem kell nekem semmit se kifizetnie,de nem megyek olyan szakra,ami nem érdekel.Inkább kitanulok mellette egy OKJ-s szakmát,ami eleve pluszpont,ha kell,újra érettségizek.
2017. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Amint lehet lépj le, sajnálom,hogy ilyen szüleid vannak. Soha nem értettem az ilyeneket.Nem az lenne normális esetben a cél,hogy boldog legyen a gyerekük? Ha tudsz félrerakni pénzt,akkor rakj félre annyit,hogy beletudj vágni egy külön életbe,vagy kérd valamelyik bartátnőd segítségét!
2017. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!