Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lettél vénlány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lettél vénlány?

Figyelt kérdés

Mi a történetedet?


Túlságosan válogattál, vagy tényleg nem kellettél a pasiknak? Mi volt a probléma? Mára beletörődtél hogy egyedül maradtál?


F/32


2023. nov. 12. 07:30
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
10: Felépülő alkoholista, tehát nem iszom!
2023. nov. 12. 09:28
 12/41 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan, Balázs, alkoholista vagy. Túlsúlyos is. Addig nem vered össze a nőt, amíg főz rád, takarít utánad és a szexben is készségesen kiszolgál. Ettől még a véleményed meglesz róla, aminek egy-egy őszintébb pillanatodban hangot is adsz valami szemét kis megjegyzés formájában. Ne ajánlgasd már magad. Hozod a tipikus magyar férfi szintet, amiből senki nem kér.
2023. nov. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

12: te az első vagy? Na látod hogy válogatsz te is ezerrel. Amúgy sose bántalmaztam még nőt, verbálisan se jellemző. Fizikailag főleg nem.


Szépen kiderül hogy kurvára válogatsz ám te is.

2023. nov. 12. 09:32
 14/41 anonim ***** válasza:
45%
12! Itt nem pont az átlagos férfi szintet akarják a válaszolók?
2023. nov. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
90%
13# én nem az 1-es vagyok, de attól még, hogy a saját bevallása szerint nem csinos, attól még nehogy már egy beles, az életében nem dolgozó, krónikus munkanélküli, a tesóján élõsködõ, tanulatlan, céltalan, ápolatlan, soviniszta, lúzer alkesz legyen a szintje, vagy eleve felmerüljön, mint opció.
2023. nov. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

15: Ez tele van valótlanságokkal, jó pár munkahelyem volt már életemben. Meg jó pár állításod nem igaz még rólam.


S felépülő alkesz vagyok, ezt felfogod? Érted mi a különbség egy absztinens meg egy részegeskedő alkesz között? Ugye érted?

2023. nov. 12. 09:50
 17/41 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen mindegy, hogy felépülő (próbáló) vagy sem, akkor sem partner egy olyan nőnek, aki életében összesen max. 2 liternyi alkoholt ha elfogyasztott kóstolgatás gyanánt. Nehogy már elnézést kelljen kérnie érte.
2023. nov. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Majdnem 8 hónapja egy kortyot se ittam. Ez nem próbálgatás, hanem absztinencia. S komolyan is gondolom a nem ivást.

S egyáltalán nem mindegy egy alkoholista absztinens e vagy aktívan iszik...


Ja és amúgy az átlagra egyáltalán nem jellemző hogy sose isznak alkoholt. De ezzel nincs is baj.


Úgyhogy nekem ne gyere a mesével az életében 2 liter bort összesen megivó nőkről.

2023. nov. 12. 10:03
 19/41 anonim ***** válasza:
73%

#16

Ez az érted, ugye érted? pont az az alkoholista kocsmastílus, ami a szóbeli agresszió. Mit nézel?! Heee?! Mit nézel, valami bajod van velem, he?! Na pont ezt hozod máris.


Másrészt meg egyesnek igaza van. Rengeteg esetben úgy írnak itt az oldalon a nem topmodell nőkről, mintha mindenféle szenny lelkületű véglénnyel be kéne érnie, csak mert nem 20 éves, nem 50 kiló, esetleg nincs babaarca.


Óriási tévedésben vagytok, egy nő értékét nem egyedül a kora vagy a külseje adja.

2023. nov. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
0%
#19: akkor szerinted mi adja egy No erteket ?
2023. nov. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!