Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért (csak) a férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért (csak) a férfiakat hívják felszínes ösztönlénynek, amikor a nők se jobbak?

Figyelt kérdés

Maga az EMBER egy felszínes faj. Mindenben döntő szerepe van a külsőnek. Akár ember, akár állat, akár tárgy, fontos nekünk a kinézet.


A nők is főleg külső alapján választanak párt, csak náluk több szempont van és ott vannak az anyagiak is. Felméréseknél, kutatásoknál a TOPA3 női elvárás az arc, a magasság és az egzisztencia (mert ugye a nők nem anyagiasak). A sorrend eltérő, de belső tulajdonság csak akkor van elől, ha azt kérdezik.


Amíg a férfiak 4 fő testi tulajdonság alapján választanak (arc, mell, fenék, testalkat), addig a nők 5 alapján (arc, magasság, farok méret, izomzat, testalkat) + az anyagiak.


Ahogy a féefiak a formás mellekre, fenékre izgulnak, úgy a nők a magasságra, nagy farokra, izmos testre.


A jó pasi/jó csaj kifejezés is a külsőnek szól. A szexuális vonzalomhoz is ez kell.


Ahogy a férfiak is főleg a teste miatt irigylik a másik párját, úgy a nők se azért irigyek a másikra, mert az ő pasija milyen kedves, hanem milyen magas, neki nag farka van, drága ajándék/utazás.


Most akkor azért a férfiak a felszínes ösztönlények, mert nincs annyi külső igényük?



Igen, sok benne az általánosítás, de a többségre igaz.



2023. nov. 12. 16:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:
47%

30

Nem a felszínesség volt a lényeg, hanem az ösztönlény. Én nagyon ritkán látom, hogy ezt nőre mondaná valaki, sokkal gyakrabban mondják pasikra.

2023. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 anonim ***** válasza:
19%
Azért olyan fontos, mert elég sok problémát és feszültséget tud okozni, ha én a 2-2,5-szeresét keresem annak, amit a pasi. Hogy egy példát mondjak. Nem kívánom lejjebb adni az életszínvonalamat emiatt, mint ahogyan eltartani és pénzelni sem fogok egyetlen pasit sem. Amelyik nő pedig gyereket akar az értelemszerűen nem olyan férfival akar összejönni, aki magát is épp hogy el tudja tartani.
2023. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 anonim ***** válasza:
83%

32

Én ezt azért nem értem, mert nekem nem lenne probléma, ha ennyivel kevesebbet keresne egy csaj. Persze lehet azért, mert más életszakaszban vagyunk

2023. nov. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 anonim ***** válasza:
46%
De azt ugye érted h csak azért, mert neked nem probléma, másnak még lehet?
2023. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 anonim ***** válasza:
90%

Ennyi energiát belefektetni egy tévedésbe....

Nem csak a férfiakat hívják felszínes ösztönlénynek. Nőket is szoktak.

2023. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 anonim ***** válasza:
27%

34

Jaja, de hadd gondoljam akkor azt az illetőt anyagiasnak

2023. nov. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
32%

30

Megint a nők vannak beállítva mint a szegény, elnyomott áldozatok (általad). Ezzel csak pont, hogy alátámasztod a kérdező álláspontját, miszerint nem lehet nőket felszínes ösztönlénynek hívni.

2023. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 anonim ***** válasza:
44%

Én pedig hadd gondoljam butának az illetőt, amiért nincs tisztában az anyagias szó jelentésével, mégis dobálkozik vele.

Természetesen senki nem lesz anyagias attól, hogy elvárja h a másik is tegyen bele legalább annyit a kapcsolatba, amennyit ő. Ahogy attól sem, ha nem kíván másokat eltartani. Erős fogalomzavarban szenvedsz, de persze ettől még egész nyugodtan használd, magadat járatod le, senki mást.

2023. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 anonim ***** válasza:
15%

38

Attól lesz valaki anyagias, hogy az anyagias dolgokkal ennyit foglalkozik, lényegében ez egy meghatározó eleme a párkeresésének, még jó hogy nem az élete ekörül forog. Ha ennyire rosszul tudom a definícióját, akkor kérlek oszd meg velem, hogy szerinted mit jelent.

2023. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 anonim ***** válasza:
84%

#30 Pontosabban megint a nők lettek beállítva rosszaknak a kérdező által, hisz a kérdése egyértelműen erre lett kihegyezve, de meg sem lep, hogy ez nem tűnik fel.

Én senkit nem állítottam be áldozatnak, szimplán tényeket közöltem, miszerint az oldalon rendszeresen vannak felszínesnek titulálva a különböző nőgyűlölő kérdések alatt. Sajnálom, hogy ez neked valamiért ennyire nem tetszik.

2023. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!