Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért (csak) a férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért (csak) a férfiakat hívják felszínes ösztönlénynek, amikor a nők se jobbak?

Figyelt kérdés

Maga az EMBER egy felszínes faj. Mindenben döntő szerepe van a külsőnek. Akár ember, akár állat, akár tárgy, fontos nekünk a kinézet.


A nők is főleg külső alapján választanak párt, csak náluk több szempont van és ott vannak az anyagiak is. Felméréseknél, kutatásoknál a TOPA3 női elvárás az arc, a magasság és az egzisztencia (mert ugye a nők nem anyagiasak). A sorrend eltérő, de belső tulajdonság csak akkor van elől, ha azt kérdezik.


Amíg a férfiak 4 fő testi tulajdonság alapján választanak (arc, mell, fenék, testalkat), addig a nők 5 alapján (arc, magasság, farok méret, izomzat, testalkat) + az anyagiak.


Ahogy a féefiak a formás mellekre, fenékre izgulnak, úgy a nők a magasságra, nagy farokra, izmos testre.


A jó pasi/jó csaj kifejezés is a külsőnek szól. A szexuális vonzalomhoz is ez kell.


Ahogy a férfiak is főleg a teste miatt irigylik a másik párját, úgy a nők se azért irigyek a másikra, mert az ő pasija milyen kedves, hanem milyen magas, neki nag farka van, drága ajándék/utazás.


Most akkor azért a férfiak a felszínes ösztönlények, mert nincs annyi külső igényük?



Igen, sok benne az általánosítás, de a többségre igaz.



2023. nov. 12. 16:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
32%

50-es

A 32-est olvasd vissza, abból nekem az jött át, hogy igenis fontos a pénz. És amúgy írtam már, hogy de, minden ember felszínes valamilyen szinten, elvégre a legtöbben eleve külső alapján adnak esélyt az ismerkedésre, hozzátartozik a vonzalomhoz. Ugyanúgy, az anyagiasságot se tekintem egy 1 bites dolog, hogy vagy az, vagy nem az. Itt is vannak fokozatok. És amúgy az, hogy elvárod, hogy annyit keressen, mint te, az nem ugyanaz, hogy nem akarod eltartani (eleve, ha erre megy valaki, hogy eltartsd, akkor ő az anyagias)


Egybként, ha olyan pasival ismerkedne mindenki, aki ugyanannyit keres, mint ő (és minden pasi szintén ezt tenné), akkor olyan párok lennének, akik ugyanannyit keresnek. Tehát egy általában rosszabbul kereső állású ember (pl. tanár), nem jönne össze mondjuk egy pilótával, csak a pénz miatt. Lényegében egy keresleten alapuló kasztrendszer lenne


De oké, akkor a te definíciód, és utólagos javításod után te nem vagy anyagias. Eleve miért akaszt ki ennyire, hogy egy random ember a neten indirekt leanyagiasozott?


Meg amúgy ironikus, hogy kettőnk közül csak én vagyok lepontozva, te pont ugyanannyira offtopik vagy, mint én. Ez szép táptalajt az ilyen provokatív jellegű kérdéseknek, mint ez, mert ebből az olvasható ki, hogy a nőket nem lehet kritizálni (annak ellenére, hogy nem ezt tettem egyébként, de tuti, hogy sokan azt hiszik). Mindenestre én lezárom ezt, mert semmit értelme

2023. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:
23%
Ezért hívják párkapcsolati piacnak. A piacon is a hibátlan almákat, körtéket, banánokat keresik. Emberi szempontból a hibátlan azt jelenti, hogy fiatal (friss), jól néz ki és teli van a bukszája.
2023. nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:

5


De igaz, csak max. veled nem.

2023. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 A kérdező kommentje:

#26

Én nem arról beszélek. Ezért kell a belsőt nézni. Érdekes módon az ismerőseim nem ilyen 0 férfiak.


#30

Olvasd el újra a kérdést.

2023. nov. 12. 23:31
 55/89 A kérdező kommentje:

#35

Szerinted ez sok energia? Melyik bolygón kapják meg a nők ezt annyiszor, mint férfiak?

2023. nov. 12. 23:45
 56/89 A kérdező kommentje:

#42

Köszönöm, hogy valaki értelmezte is a kérdést.


#45

Ez nagyon igaz.

2023. nov. 13. 00:11
 57/89 A kérdező kommentje:
Reggel tovább olvasom, de itt nagyon az anyagi dolgokra kattant rá mindenki, pedig erről szól a legkevésbé a kérdés.
2023. nov. 13. 00:14
 58/89 anonim ***** válasza:
12%

Én másként látom a dolgokat!

A nők a feminizmusnak "hála" elkezdtek dolgozni, saját jövedelmük lett, már nem függtek annyira a párjuktól... Ez nagy hiba, mivel a férfi az erő egy kapcsolatban, neki kell a nőt is eltartani! Cserébe a nő kedves, házias, gondoskodó... így működne normálisan a világ, de ma már minden ki van fordítva! Sajnos van a nőknél egy réteg, aki a férfit pénztárcának nézi, lehuzza... az ilyen nem nő csak egy ócska ribi... 🤷‍♀️ 33/N

2023. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
94%

Te annyira vagy nő 58-as, mint én a római pápa.

A világ úgy működne normálisan, hogy nők és férfiak egyenrangú felek, mindketten rendelkeznek munkával, bevétellel, önállóan is meg tudnak állni a lábukon, ha pedig kapcsolatra lépnek, akkor mindketten pontosan ugyanúgy kiveszik a részüket, mind a munkából, mind pedig az otthoni teendőkből és gyereknevelésből. Nem, az nem normális, hogy nők cselédsorba taszítva, teljes mértékig a párjuktól anyagi függőségben élnek és hálistennek ezt ma már a nagy többség is kristálytisztán látja és tudja.

2023. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
12%
Alapvetően több nő az ösztönlény. Főleg a fiatalabb korosztály.
2023. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!