Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok nem kér sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok nem kér sokat ez a lány tőlem?

Figyelt kérdés
Szeretnék vele kapcsolatot, de azt mondta hogyha együtt lennénk akkor szokjak hozzá hogy sokkal aktívabb életet kell élnem. Nagyon szereti a társaságom imádja hogy mennyire érzelmes vagyok és milyen jó velem beszélgetni. De neki nagyon fontos a külső, és rengeteget edzz és mozog, aktív életet él, és ezt szeretné a párjától is. Szóval ha elkezdem vele akkor "kössem fel a gatyámat" és nem tűri meg hogy lusta legyek. Illetve nem tetszett neki hogy nem bírok 30 kg-nál többet kiemelni, azt mondta párjától elvárja hogy megtudja emelni a 47 kg-ját ami az ő súlya.

nov. 12. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Ez volt már ráadásul nem is mostanában. Legutóbb elhajtott, szóval... nincs ló esete?
nov. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Nőként mondom; hagyd a francba!


A leendő barátnőd úgy szeressen ahogy vagy! Nehogymár azzal kezdje megmondja mit csinálj!

nov. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Offold a csajt. Ha összejövéskor sem tetszel már neki, akkor teljesen értelmetlen az egész.


Deeee amúgy annyira tényleg gatyába rázhatnád magad, hogy a saját testsúlyoddal megegyező súlyt fel tudj emelni és tudd tartani legalább fél percig.


F30

nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk érdekes férfi lehetsz, ha én 65 kilós nőként megemelem a 40 kilós zsákot meg a 100 kilós gépet 2-en emeljük ki az 50 kilós hugommal a csomagtartóból...

Lehet nem nagy elvárás ez részéről. Persze nem vagyok híve annak, hogy olyannal alakítsunk ki kapcsolatot, akit meg akarunk változtatni, valószínűleg nincs ló, jó lesz a szamár is vagy számára, de 30 kiló férfiként nagyon kevés...

nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már azelőtt, hogy összejönnétek kompromisszumot kell, hogy köss vele, sőt ez már inkább ultimátum, akkor ez egy halva született (nem ötlet) kapcsolat kezdete.
nov. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de ez elég szánalmas. 55 kilós nő vagyok, 175 centi, szóval ilyen vézna, de a 33 kilós 11 évesemet még simán felemelem. Jó, tudom hogy egy tárgy más mert pl a medence vízszűrőjéhez való 25 kilós homokzsák sokkal nehezebbnek érződik mint a gyerek, de egy férfi, még ha ő maga is csak 70-75 kilós mondjuk mert alacsony, simán megemelhet egy 47 kilós másik embert, ilyet mondani férfiként hogy harminc kilónál többet nem tudsz felemelni, hát elég gyász.
nov. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jó lehet hogy őt megtudnám emelni én 30 kg-t tárgyra értem, esetleg ha minden erömet összeszedem elbírok 35 kgt, de az a végső határ
nov. 12. 22:05
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Az pedig nagyon kevés. Az pedig, hogy egy lányt meg tudsz emelni (aki mondjuk 30 kg/ anorexiás) és az, hogy közben egy 30 kg-os tárgyat nem, arra csak annyi lenne (nem is a válaszom) a kérdésem, hogy:


Melyik a nehezebb? 1 kg toll, vagy 1 kg vas?


Várom válaszod.

nov. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

8, valójában ez ennyire nem egyszerű. Egy hulla sokkal nehezebben mozgatható, emelhető, mint egy eszméletén lévő ember, mert előbbi elhagyja magát, utóbbi tevékenyen segít, kapaszkodik, támaszkodik, megfeszíti az izmait stb.

Ettől függetlenül ennek a kapcsolatnak nincs értelme.

nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem téged keres... És te sem őt.
nov. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!