Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok nem kér sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok nem kér sokat ez a lány tőlem?

Figyelt kérdés
Szeretnék vele kapcsolatot, de azt mondta hogyha együtt lennénk akkor szokjak hozzá hogy sokkal aktívabb életet kell élnem. Nagyon szereti a társaságom imádja hogy mennyire érzelmes vagyok és milyen jó velem beszélgetni. De neki nagyon fontos a külső, és rengeteget edzz és mozog, aktív életet él, és ezt szeretné a párjától is. Szóval ha elkezdem vele akkor "kössem fel a gatyámat" és nem tűri meg hogy lusta legyek. Illetve nem tetszett neki hogy nem bírok 30 kg-nál többet kiemelni, azt mondta párjától elvárja hogy megtudja emelni a 47 kg-ját ami az ő súlya.

2023. nov. 12. 21:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
27%

9-es


ezek részlet kérdések, a lényeg, hogy a saját barátnőjét nem fogja tudni megemelni. Kivéve ha összejönnek, aztán elkezdi éheztetni a csajt, aztán meg mikor már a halálán van (mert 30 kiló nem egészséges), akkor emelgeti.


De így megölni valakit, hogy éheztetjük (mert amúgy csak így tudnánk felemelni, ugye kérdező?) meg stb. az már nemcsak etikátlan, de erkölcstelen is.


Komolyra fordítva, én nem hiszem, hogy 30 kiló vagy azalatt találnál magadnak nőt, kivéve ha nem zavar ha a partnered egy 10 éves kislány.


De nem ez a lényeg, hanem az, hogy szeresd.



Meg bírjad...... khmm... mármint a csajt, mármint hogy kedveld, szóval érted.... ááááá... mindegy... r*hadj meg csinálj amit akarsz!

2023. nov. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

30 kg-t??? Ember, annyit egy kb. 6-os fittebb gyerek meg tud emelni. Szóval tényleg jó lenne valamit sportolnod.

Amúgy meg nyilvánvalóan offos a történet. A csaj kedvel, de nem vagy neki vonzó - s nem leszel akkor sem ha kipattintod magad. Aki szerelmes az nem követelményeket támaszt, hanem elfogad. Azért mondta ezt a csajszi, mert tudja úgysem teszed meg. Nekiállhatsz gyúrni, de mire fél cm izmot felszednél a bicepszedre már rég más fogja a csajt reszelgetni.

Ettől még sportolj, mert az egészséges :)

2023. nov. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tiszta lapokkal játszik. Vmennyire változni kell a másik miatt, én is eljárósabb lettem férjem miatt.

Engem 55 kg - osan is felemelt, most kevesebb vagyok.

Belefér neked az edzés az életedbe vagy sem? Akarsz kicsit változni a csajért? Ezt neked kell eldöntened. Nekem ez még beleférne, ha nem centivel mérné a fogyást 😃 attól függ, mennyire kritikus. Mániás vagy normális a csaj?

2023. nov. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik nő úgy kezdi, hogy ezt vagy azt meg kell változtatni magadon, meg már most rendezvényszervező és fitneszedző, azt olyan nagy ívben kerüld el, amennyire csak lehet! Hidd el, ennyit egy nő sem ér!
2023. nov. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem lennék együtt olyannal, aki ezer elvárást támaszt az irányomban... Ha én nem vagyok sportos, nem fogok más kedvéért kétnaponta futni, bringázni, etc.


Szívesen túrázok, de nem minden hétvégén, és ha a párom minden hétvégén menne, menjen, nem izgat, de én kizárt.


De ti nem egymást keresitek ez tény.

2023. nov. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!