Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejöhetek neki??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejöhetek neki??

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el dolgozni masszőrként és egy srác állandóan engem kér. Úgy konkrét baja nincs. Jókat beszélgetünk, nagyon érdeklődö hogy milyen volt a hétvége?? És állandóan mosolyog. Kihangsúlyozza hogy jár kondiba és ilyenkor befesziti az izmait. En bizonytalan vagyok nagyon.

nov. 13. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked bejön ő?
nov. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján szerintem tetszel neki. Kérdés, hogy Te akarsz-e tőle valamit?
nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen tetszik.
nov. 13. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:

ilyenkor befesziti az izmait

😆

nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Gyerekek is dolgozhatnak masszőrként? Bocs de elég tini kategória szagú ez így.
nov. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, bejössz. Add tudtára, hogy neked is bejön ő. Beszélgess vele.

Én úgy jöttem össze a jelenlegi párommal, hogy ő is elég bizonytalan volt. Hozott nekem néha ajándékokat, meg járt ki hozzám beszélgetni melòban, de semmi konkrét nem volt. Hirtelen aztán egyszer elhívott fürdőzni, és össze is gabalyodtunk. Mondjuk nekem ő első látásra tetszett.

nov. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!