Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy egy férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy férfinek emiatt lesz bűntudata?

Figyelt kérdés

Ugyan nem párkapcsolatról van szó, de gondoltam itt talán több értelmes válasz jön (lehet sokat várok:D). Bocsánat ha hosszú lesz.

Előre le kell szögeznem, hogy kicsit szkeptikus vagyok a férfiakkal szemben bizonyos dolgokat illetően, de igyekszem nem az lenni. Gyerekkorból és környezeti tapasztalatból adódik, de tényleg azon vagyok, hogy ne legyek előítéletes.


Nem mostani sztori de valamelyik nap felmerült bennem és elgondolkoztam a férfiakon. Későn vesztettem el a szüzességem, 23 évesen. Nyilván tiniként az ember álmodozik arról, hogy majd középiskolásként az első tiniszerelmével teszi meg ezt a lépést. Nos, az én életem másként alakult, a tiniszerelem kimaradt és aztán sokáig nem alakult úgy, hogy ez megtörténjen. Én már réges rég cikinek éreztem, holott a józan eszemmel tudtam, hogy nem az, de mégis kellemetlennek éreztem, hogy mások ennyi idősen már akár elég sok tapasztalattal rendelkeznek, én meg nem.


Aztán úgy alakult, hogy szinte a semmiből egy rövid ideig kavartam egy pasival, akit alig ismertem. Rendesnek, normálisnak tűnt, közös baráton keresztül ismertem meg ami azért elég jó szűrő. Iszonyatosan vonzó volt, mindig figyelmes, látszott, hogy nagyon bejövök neki és életemben először éltem azt a gyakorlatban is, hogy valaki alig bír magával miattam és gyönyörűnek lát (amit ki is mondott, szóval a lelki szükségletem egy kicsit pótolva lett). De alig ismertük egymást, így semmi komolyabb kötődés nem alakult ki, szimpi volt és vonzó ennyi.

Szóval mivel már állatira vágytam magára a szexre és az illetőre is, végülis vele vesztettem el, amit nem bántam meg (pedig sok rosszat hallani az egyéjszakásokról pláne elsőre). Figyelmes volt, kedves, felelősségteljesek voltunk, abszolút nem is volt kérdés a megfelelő védekezés és nagyon kívantuk egymást. Nem bánom már utólag, hogy felnőtt fejjel történt a dolog.


Volt egy kis félreértésünk utána, elcsúszott a kommunikáció, ennyi. És itt jön a kérdés lényege (csak azt gondoltam az érthetőseg miatt fontosak az előzmények): leültünk beszélgetni arról, hogy mi volt a félreértés oka, megkérdeztem azokat a dolgokat amik nem voltak világosak és akkor mondta el az illető, hogy egyrészt egyéjszakása még neki sem volt és bár nem bánja, de csalódott magában, hogy ő ilyenbe keveredik. Másrészt rosszul érzi magát, hogy én így vesztettem el, mert semmiképp sem akarta, hogy nekem esetleg rossz legyen, mivel neki rossz volt az első. Nem hasznalta a bűntudat szót, de igazából ez jött le. Ami szerintem hülyeség, mert nyilván én is akartam, sőt részben én kezdeményeztem akkor.


Visszagondolva tényleg látszott rajta (szex után) meg el is ejtett egy megjegyzést csak nem vettem komolyan, hogy nem érezte jól magát attól amit csinált és mintha nem lett volna megelégedve a teljesítményével sem. Én egyébként mondtam, hogy minden oké és teljesen komolyan is gondoltam. Nem voltak vérmes reményeim, hogy az első lesz életem legjobb együttléte, de rossz semmiképp se volt, sőt. Láthatóan nem hitt nekem.


Kérdés: létezik, hogy egy pasi ebből tényleg lelkiismereti kérdést csinál és amiatt rosszul érzi magát vagy ez csak a szöveg (ami mellesleg totál szükségtelen volt mindig is)?


nov. 16. 14:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy egy litánia lett.
nov. 16. 14:23
 2/11 anonim ***** válasza:
Én magamról teljesen el tudom képzelni, hogy ilyen szituban ugyanígy érezzek de ez én vagyok. Nem mindenki vaddisznó ám csak azért mert szőrösebb nálatok.
nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Az lenne az igazi vilag, ha mindenki a sajat mercejenek akarna megfelelni, nem masok elvarasainak. Ettol fuggetlenul ez mar inkabb egy furcsa martirkodas.
nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a saját élményét, ami balul sült el rád vetítette ki. Volt benne bűntudat, de inkább önsajnáltatás, mert nem lépett ő túl az első alkalmon.
nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Létezhet hogy amúgy egy érzékenyebb típusú pasas. Nekem pl. pasiként az egyéjszakás kaland/szexkapcsolat egy értelmezhetetlen dolog, de már csak ilyen érzelmes típus vagyok.
nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Sok jelentősége amúgy nincsen, mert már nem most történt, de aztán elgondolkoztam azon, hogy ez valahol jó lecke önmagamnak, mert én pl.: családban se nagyon láttam azt, hogy a férfiak érzékenyek legyenek.


Ez a pasi meg akkor nem tűnt őszintétlennek, csak hát mindenkinek vannak (sajnos v nem sajnos) prekoncepciói.


Nem gondolom, hogy a férfiak vaddisznók:D csak nagyon kevesen vállalják fel a sebezhetőségüket, pláne egy szinte idegen nő előtt.

nov. 16. 19:48
 7/11 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott még valami ezzel kapcsolatban: akkor ugyanígy az is előfordulhat, hogy valaki kvázi menekül azelől, hogy esetlegesen többet érezzen? Hogy nem teljesen semleges, de inkább elzárkózik valami miatt? Független emberek esetében.


Mondom nem mostani a sztori csak ma filózgattam ezen.

nov. 16. 19:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Érzelmesebb fajta a ferfiak 0.1%-ba nyultál bele ami ritka . Általában az ilyen férfiakkal nem szoktak kezdeni a nők mert csak az aranyos kis lelkét látják a szencedélyt az már nem.
nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8 nem tudom milyen nők között mozogsz, de se én se a baráti köröm (elég sok ember) nem így gondolkodik. Sőt, pont ellenkezőleg, vonzóbbá teszi a másikat ha megmutatja, hogy ő is érző, emberi lény. Csak a pasikba ez nagyon rosszul van belenevelve.


Anno emlékeim szerint semmit nem vett el a szenvedély szintjéből:D

nov. 17. 07:52
 10/11 anonim ***** válasza:
28%

Teljesen kizártnak tartom.

Szerintem ez az "érzelemnyilvánítás" nála csupán egy manipulációs stratégia. A férfiak mindegyszálig érzéketlen állatok. Tulajdonképpen nincsenek is érzéseik, csak a farkuk után mennek. Persze képesek érzékelni a hideget, meleget, fizikai fájdalmat, stb. Meg persze a szexuális vonzalmat is, de normális érzelmeik gyakorlatilag nincsenek. Képtelenek olyan mély és tiszta érzéseket átélni, mint amire a nők képesek a cuncogójuk nedvesedése által.

nov. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!