Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki sportosabb testalkattal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki sportosabb testalkattal rendelkezik a szigorú étrend, és az edzések miatt, az könnyebben talál magának párt?

Figyelt kérdés
Motivációt keresek arra, hogy újra visszafogyjak a “versenysúlyomra” :D
nov. 16. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Akkor igen. 😅
nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Eddigi tapasztalatom alapjan magassag es arc jobban szamit. En kifejezetten sportos vagyok. Strandon megnéznek illetve akivel szexre jovok össze, az bókolgat h ilyen testtel minden ujjamra talalok nőt. Szerintem ők maguk se tudják hogy működnek a nők.
nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak mert nekem úgy érzem akkor könnyebben ment az ismerkedés, nagyon sokan megnéztek vagy kezdeményeztek férfi létemre, mióta pufi az arcom azóta semmi, csak elutasítás, de nem akarom csak ebbe belemagyarázni :D
nov. 16. 19:18
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Sportos, magaskent is nehéz.
nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem mindenkinek kell szigoru etrend csak annak akinek nagyon rossz a genetikaja.
nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nokent nem tetszenek a nagyon magas pasik..legyen tolem fel vagy egy fejjel magasabb es ennyi. Szerintem nagyon idetlen mikor egy csavo tul magas egy csajhoz..
nov. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Régen kipróbáltam, hogy egy kvázi modell alkatú férfi sportos testére tettem a saját fejem. Teljesen hihető kép volt. Pont ugyanúgy nem jöttem be a nőknek, sőt kifejezetten negatívan jeleztek vissza, hogy csak üresfejű izomagyú vagyok és ezzel akarok kompenzálni.


Kipróbáltam az eredeti férfi képével akinek modell arca is volt, konkrétan minden nő azzal jött, hogy micsoda test... :D

nov. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el plasztikai sebeszhez is. Helyes is legyel, ne csak kigyurt.
nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Most jut eszembe, hogy 13 nő mondott nekem nemet az elmúlt másfél évben, de a 14-est kifelejtettem. Őt nyáron szólítottam le a futópályás parkban, egyszerre végeztünk a futással. Elkezdtünk dumálni, és kérdeztem, hogy bejelölhetem-e instán. Mondta, hogy van barátja... hát, ennyit ér az edzés is. A nők felének volt pasija... a másik felét pedig nem érdekeltem.
nov. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hasznos tulajdonság, de önmagában kevés! Mindenesetre nagyobb az esélyed mint széthízva.
nov. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!