Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Átlagos genetika esetén...

Átlagos genetika esetén milyen fizikumra számíthat (2-3 év után, kétnaponta 2 óra edzés és szigorú étrend mellett) 35 éves férfi (aki világ életében 10-22 km-eket futott, de csak futott és ektomorf testalkatú)? Linkelnétek 3-4 fényképet?Megköszönném!

Figyelt kérdés

Kérdésemmel megfordítom az itt elég gyakran elhangzó "mikorra érhetem el ezt az X, vagy Y fizikumot naturálként" jellegű kérdéseket.


Nem adott forma elérését céloztam meg (ilyen kevés idő ráfordítással, és életemet nem csak a testépítésnek szentelve nem remélhetek konkrét fizikumot, ráadásul minden test más alapon lehet 110 százalékot beleadva sem biztos, hogy naturálként azt elérném, így felesleges - nekem - fényképeket mutatom, nem így állok - én - hozzá).


Engem az érdekelne, hogy két, esetleg három év után (fent részletezett idő és étrend "ráfordításokkal") milyen lehet naturálként egy átlagos célnak mondható fizikum a képeken, ami viszont hozható?


Utóirat: szeretnék kérni tőletek fényképeket arra a sokszor hangoztatott kifejezésre is, az elképzelés megsegítése végett, hogy milyen szerintetek a:


"Strandfazon."


(Mivel innen többen "lesajnálták" már a csupán strandfazont elért férfiakat. Jó lenne tudni hogy néz ki néhány strandfazon a valóságban.)


Nagyon szépen köszönöm a segítséget!



2023. jan. 6. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Ha kimaxolsz mindent, akkor az első évben szedsz fel annyi izmot, amennyit utána egész életedben (naturálként)

Tehát az első 3 évben elérheted a genetikai maximumod 70%-át, ami elég szép. A google-ba beírva simán lehet képeket találni, amik reálisak (tehát amiken nem 3%-os testzsírral rendelkező hímek pózolnak +30kg izommal)

2023. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Itt vannak képek meg minden. De nálad nem csak a genetika miatt lehet más a fejlődés, a kor sem az igazi, de nagyságrendben jó az.

https://www.youtube.com/watch?v=PIDiYPYzgp4

2023. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Azt vágod, hogy mindenkinek más a genetikája, más az anatómiája, más az izomtapadása, más az izületszélessége, más a testfelépítése, ergo hiába linkelünk neked különböző fizikumokat, ha nem egyezel velük teljes egészsében biológiailag, akkor nem úgy fogsz kinézni?
2023. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
bárhogy cifrázod ezt a kérdést ez egy látatlanban és amúgyis megválaszolhatatlan kérdés
2023. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Én imádom a kérdéseidet;)
2023. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2023. jan. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Átlagos genetika esetén"


Miből gondolod, hogy neked az van. Úgy értem, persze, statisztikai alapon kb. 70% az esélye, hogy az adottságaid az átlagos tartományba esnek, de csak akkor tudod meg, hogy tényleg átlagos vagy-e, ha kipróbáltad magad.


"aki világ életében 10-22 km-eket futott"


Semmi befolyása semmire. Az ember hosszútávfutónak lett "teremtve", gyakorlatilag bármelyik egészséges ember képes ilyen távra, ha veszi a fáradtságot, hogy néhány hétig eljárjon rendszeresen futni.


"és ektomorf testalkatú"


Ezt felejtds is el helyből mert ökörség. A #3-as leírta, nagyjából hogyan kellene helyesen gondolkodni.


"ilyen kevés idő ráfordítással"


Heti 3×2 óra nem kevés ráfordítás. Ha rendesen odateszed magad, végig se bírod csináni tisztességesen a két órát egyhuzamban.


Eleve rossz hozzáállással kezdesz neki az egésznek. Túlgondolkodod és ugyanazt a hibát követed el, mint aki megfordítatlanul teszi fel a gyakran elhangzó kérdést (a te verziód se ritka).


Ne azzal foglalkozz, hogy mi reális 3 év múlva, hanem azzal, hogy légy konzisztens.

2023. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mégis milyen fizikumra? Olyanra, mint azok az emberek akik edzeni járnak... Sovány, szálkás, izmosabb stb. Attól függ hogy edzel és hogy kajálsz...
2023. jan. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

40 kilós nevetséges tinilányok is lehetnek pár év alatt annyira kigyúrtak, hogy a konditermekben évek óta edző férfiakat komolyan megszégyenítik.


Lásd a videót: [link]

2023. márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!