Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy létezik, hogy eddig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy létezik, hogy eddig nem tűnt fel egy nő, és aztán egyik találkozásunkkor teljesen másnak láttam, nagyon bejön?

Figyelt kérdés
Kérdeztem is tőle, hogy hogy nem emlékszem rá, már évek óta az ügyfeleim. Azóta minden találkozás csoda vele. 10 kilót fogyott- mondta ő. Lehet, hogy ezért? Hogy létezik, hogy valaki egy beszélgetés alatt bezsongat, addig meg észre se vesszük? Mi történik ilyenkor?

2023. nov. 21. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Eddig egy ügyfelet láttál benne, most meg egy nőt.
2023. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát így barátom ahogy nálad most is. A külső eléggé releváns tényező, az kelti fel a figyelmet (első körben), hogy meg akard ismerni.
2023. nov. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Duci tini voltam, 175 centimhez 85kg. Soha senki rám sem nézett. Lefogytam 65kilóra, és hirtelen rengeteg pasi érdeklődött. Sokat számít, hogy adsz-e magadra.
2023. nov. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Demoralizáló, mennyire szexközpontú a világ. És 10 kg... az azért alacsony embert sem torzít annyira.
2023. nov. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha mellette edzett is,akkor rohadt sokat számít 10kg.
2023. nov. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fogyás nélkül is van ilyen, legalábbis én voltam már így férfival.

Jó ideig rá se bagóztam, aztán egyszer ránéztem, ő is épp

rám pillantott, és akkor mintha először láttam volna. Le se bírtam róla venni a szemem.

2023. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!