Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több éve tartó flört, úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve tartó flört, úgy, hogy soha nem beszéltünk?

Figyelt kérdés

Sejtem hogy sosem lesz ennél több, már beletörődtem. Elfogadtam. Szavak nélkül kommunikálunk. Mert nem beszélhetünk, illetve mondvacsinált ürüggyel már rég szóba állhattam volna vele. De jó így, ez megszépíti a napjaimat, önbizalmat ad, motivál olyan dolgokra, ami előnyömre válik. Még a családoméra is... Mert boldoggá tesz. A házasságomról sajnos nem mondható ez el..

Persze vannak rosszabb időszakok is, mikor csak a frusztrációt érzem és tehetetlenséget.

Igazából az érdekel, van - e vki hasonló helyzetben. Hogy ezt így elfogadta. Vagy több év után nem bírta ki és megtette az első lépést. Csak ez érdekel, párhetes flört utáni egymásba gabalyodás nem.


nov. 25. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Éld meg.
nov. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön neked, akkor ne itt síránkozz és tedd meg az első lépést felé. Hajrá!
nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

4 évig képzelődtem hasonlóan, szavak nélküli kommunikáció, blablabla...

Két év után megcsókolt úgy, hogy 1,5 éve nem is láttam. 4 év után le is feküdt volna velem mert épp szerelmi bánata volt és eszébe jutott az első legkevesebb munkával ágyba vihető nő. Mondjuk ezt benézte.

Szóval jobb, ha lépsz felé, annál előbb lezárod az illúziókat a fejedben. Nincs kölcsönös szerelem.

nov. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges időpocsékolás.
nov. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Számomra beszélgetés nélkül nincsen flört, így nem tudom elképzelni miről beszélsz. Egy rakás szarnak hangzik, illúziókergetésnek, saját magadnak való hazudozásnak, problémák előli menekülésnek, pótcselekvésnek.. Nekem így nincs értelme az életnek. Végtelenül szánalmasnak tartom amikor valaki képtelen nehéz döntéseket hozni a saját boldogsága érdekében, de hát kinek mi.
nov. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezen véleményemet milliószor hangoztattam,minden fórumon.

Akinek kellesz,az tök egyszerűen csak odamegy hozzád és tudatja veled.Nincs ha meg de.Tesz érted és kész...

Írom mindezt úgy,hogy nekem is van egy illető,aki évek óta tetszik,de tisztában vagyok vele,hogy amennyiben kellenék neki,azt jelezni fogja.Félre téve a flörtöt,bókokat,ugyanis mi kommunikálunk,viszont látom a gyűrűt az ujján.Innentől kezdve nincs miről beszélni.

nov. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Párszor visszaolvasva tényleg zavarosnak tűnik 😁

Pár reagálás : Nem fog odajönni, sem megcsókolni stb, mert ő is foglalt,ha nem is házas de van egy nagylánya és élettársa. Tudom hogy nem képzelődés, és valóban lehet szavak nélkül flörtölni, még mindig jobb, mint sablonos, unalmas, kétértelmű megjegyzéseket tenni egymásnak. Minden válasz hasznos, köszönöm!

Bár sorstársra nem találtam, aki hasonló helyzetben van, de nem is reménykedtem nagyon.

nov. 26. 12:39
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es, neki is volt feleség, gyerek. Mégis megcsókolt és mégse volt szerelmes. Vagyis volt, de másba. Véletlen se a feleségébe.
nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elhiszem amit írsz, csak pl a mi helyzetünkben elég érdekes, röhejes lenne ha egyszer csak szájon csókolna, és az sem lenne életszerű ha megpróbálna szóba elegyedni velem. Nem akarok konkrétumokat írni, tudom így kevésbé érthető.. Inkább nekem kellene beszélgetést kezdeményezni, az nem lenne annyira tolakodó. Így tudom leírni.
nov. 26. 12:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi tettünk lépéseket beszéltünk is néha, bár elég felületesen. (csók volt egyszer), de most semmi nincs már jó ideje.
nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!