Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak akik ténylegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak akik ténylegesen képesek monogámként élni?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert egyre többet látom,hogy megcsalják egymást az emberek még a poligámia is mintha egyre nagyobb teret hódítana.

nov. 28. 09:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tisztelem annyira a párom hogy nem lépnék félre. Mikor meg a végét járta a párkapcsolatom volt annyi gerincem hogy lezártam. 39/f
nov. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
En sose csaltam meg senkit es nem is fogok, anyamat megcsalta az apam, sose okoznek mas nonek olyan fajdalmat. Es a paromat is tisztelem annyira, hogy ha megszuntek az erzeseim elobb szakitok,minthogy kozben keressek uj part magamnak.
nov. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, csak az nem akkora szenzáció, mint poligámnak lenni :D

10 éve vagyok a párommal, nem éreztem még úgy, hogy meg szeretném csalni, valahogy nem hiányzik. Pedig lett volna rá alkalmam. És korábbi kapcsolataimban is max én voltam a megcsalt fél, de én még a kapcsolat egyértelmű, tiszta lezárta előtt nem voltam soha mással.

nov. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Az a baj, aki poligám beállítottságú, az is monogámok között keres párt. Ebből is sok csalás van, pedig mindenki boldogabb lenne, ha ugyanolyan gondolkodású emberek között keresné a szerelmet/szerelmeit.
nov. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Első 3 hozzászóló ez tök jó egy oldalról de vajon a másikról is így volt?
nov. 28. 09:52
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom (elmeletileg nem csaltak meg, utolag se derult ki), de mindenki sajat magaert felelos. Csak azért mert lehet az eletben valaki megcsal, nem fogok alabb adni az elveibol.
nov. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. Soha senkit nem csaltam meg, tavaly, 45 évesen házasodtunk össze a férjemmel, őt meg pláne nem fogom.

Hogy a másik oldal a korábbi kapcsolataimban ugyanígy tett-e, nyilván biztosra nem tudom, de nem volt jele sehol, hogy csaltak volna.

nov. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 14 éve megy és legjobb tudomásom szerint a férjemnek is.
nov. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, 100% monogám, csak a párom létezik ha épp van.
nov. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

8 éve vagyunk együtt, nem csaltam meg a férjem és tudomásom szerint ő sem engem, ettől függetlenül én nem igazán hiszek abban, hogy monogám kapcsolatra teremtetett az ember. Én úgy érzem/gondolom, hogy lehetnek botlások az életben, amit túl tud élni egy erős kapcsolat. A férjem is így gondolja, ennek ellenére sem éreztem még vágyat arra, hogy megcsaljam, ugyanakkor nem állíthatom, hogy 20 év múlva sem fogok ilyet érezni, kitudja... Néhány éves kapcsolatokban olyan könnyű kijelenteni dolgokat.

Várom a lepontozást.

nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!