Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak akik ténylegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak akik ténylegesen képesek monogámként élni?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert egyre többet látom,hogy megcsalják egymást az emberek még a poligámia is mintha egyre nagyobb teret hódítana.

2023. nov. 28. 09:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen ismertem meg a férjem. 41 éve vagyunk együtt. Sosem csaltam meg. Nem mintha nem lett volna lehetőségem rá többször is, de nekem nem fér bele az értékrendembe a megcsalás.
2023. nov. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok, tudomásom szerint az én férjem is hűséges, nem gondolnám, hogy valaha is megcsalt volna, ugyanakkor ez az én hozzáállásomra nincs hatással. Én bizony monogám beállítottságú vagyok, és ez volt a kérdés, hogy létezik-e ilyen ember. Létezik, létezek, és semmi sem zárja ki, hogy az én párom is az legyen. Ha esetleg ő mégsem lenne monogám típus, attól én még nem leszek kevésbé hűséges, önmagam nem tudom megtagadni, akármik is a körülmények.
2023. nov. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
3%
A gyakorin szerencsére az erkölcs bajnokai, a morál élsportolói gyűltek össze, és természetesen Én is ilyen vagyok!! Szigorú etikai normák szerint, kérlelhetetlen erkölcsiséggel élem az életem, valóságos példaképe vagyok a meg-nem-csalásnak! Is!
2023. nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%

Kedves 13-as, azért mert neked ez nem természeted a hűség, azt gondolod, mindenki csal?

Rosszul gondolod.

2023. nov. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

13: gondolhattad, hogy olyanok irnak ide, akik huseges tipusok. Mi a fa*znak kattintottal ra a kerdesre, ha aztan kibuksz ezen???

Es ez a degradalas, hogy "erkolcs bajnok", "moral elsportoloi" mit zavar az teged ? Nehogymar mi legyunk a genyok mert ilyenek vagyunk...🤣 Tipikus csalok mondanak ilyet, akik felakarjak menteni magukat, azzal hogy közben a masikat lehuzzak.

2023. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

10/


Senki nem is mondta,hogy ez az alap de ugye régóta a földön van az ember ahogy telik az idő fejlődnie kéne bár ahogy látjuk a történelem során kb ugyan ott tengődik az emberiség legtöbbje mint az elején.Szóval a technológia fejlődik meg minden más is de az ember még mindig ugyan azon a szinten van mint a legelején tisztelet a kevés kivételnek.Sokan úgy élik meg a monogámiát,hogy lemondás dolgokról és mi lesz egyszer élünk mindent ki kell próbálni és használni.Amíg így élik meg az agyuk ezt is teremti nekik.

2023. nov. 28. 21:42
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Csodálatos ez az erkölcsiség, 15-ös! Ez a tisztaság, ez a lélek! És máris kimutattad, hogy én természetesen Gonosz Ember vagyok, hát persze hogy tutira naná hogy Gonosz Ember, ez nem is lehet másként! Mekkora szerencse, hogy Te Jó vagy!!
2023. nov. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
17::Ember nem gondoltam rolad semmit, csak ezzel a stilussal, ahogy a "tisztasagrol" beszelsz, te magad mondod azt, hogy nem vagy az. Sot, te beszelsz ugy mint valami feljebbvalo, aki leakarod alacsonyitani az embert. 😅 Te jottel ide kotekedni, nem mi, te gunyolodol nem mi. Egyszerűen nem ertem miert bosszant az teged, ha valaki igy el, hogy monogam akar lenni. Felolem lehetsz poli,ha tudjak rolad a parjaid,hogy az vagy. Nem bantasz azzal senkit. Nem vagy gonosz ember csak azert mert csalo vagy... De attól meg nem szep tett.
2023. nov. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Jelen.


35/F

ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!