Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy vége? Szakítani akarok vele.

Figyelt kérdés
Nem szeretem már őt, ez több minden miatt alakult ki bennem. Már két hónapja szakítani akarok, de meghalt az édesapja, aztán most pedig combnyaktörést szenvedett a mamája és haldoklik is. Az édesapja halála alapból padlóra tette, és most meg ez is. De ez nem mehet így tovább, már az érintésétől is rosszul vagyok, hányok tőle.
dec. 6. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
"Szakítani akarok veled."
dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Legyél "beteg" egy időre és ne nagyon írj vissza neki. Ez tartson két hétig. Utána szakíts vele és ne érdekeljen hogy mi a baja. Mindig szar lesz az időzítés.
dec. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp fájni fog neki, minél tovább húzod annál rosszabb. Tedd meg mielőbb.
dec. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre sajnos nincs jól meghatározható időpont. Persze, értem én, hogy valahol sajnálod, mert most nehéz neki ilyen körülmények mellett, de ha szakítani akarsz, tedd meg minél előbb, ha lehet, akár most hétvégén, mindjárt itt a karácsony is, nehogy pont akkor tedd meg, ne húzd az időt.
dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!