Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor csak online futókalandot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor csak online futókalandot akart?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


azzal kezdeném, hogy egy 21 éves transz lány vagyok és ha valakinek az értékeivel a transzszexualitás nem kompatibilis, nem baj, csak kérem ne legyen az a személy bunkó. Továbbá hosszú, de szerintem szükség van a részletekre és ha esetleg valami hiba van szövegemben, elnézést, de már álmos is vagyok és az agyam össze van zavarodva a történtek miatt.


Tehát egy internetes oldalon, tettem fel magamról képeket, hogy megtudjam, hogy az emberek mennyire látnak lánynak. Ezt az oldalt amúgy direkt erre találták ki. De ez nem annyira lényeges. A lényeg az, hogy egy srác rám írt, hogy nagyon szeretne engem jobban megismerni és kapcsolatot is szeretne. Én soha nem voltam kapcsolatban és ki vagyok éhezve a szeretetre, tehát örültem, hogy érdekeltem.


Elkezdtünk chattelni és az intimebb dolgokról is beszéltünk, ami már nehezen esett nekem,de gondoltam egye fene. Szó esett arról is, hogy nekem még nem volt soha barátom és még soha nem is szexeltem, mert nagyon diszfóriás vagyok. Erre azt írta, hogy nem gond és ő megértő és hogy ha én kiköltöznék hozzá külföldre (mert külföldi) gyengéd lenne meg minden. Aztán áttértünk video chatre. Egyszer csak video chat közben, arra kért, hogy vetkőzzek le. Én, aki még ilyent soha nem csinált, nagyon zavarba jöttem és mondtam, hogy nem szeretném, mert jelenleg diszfóriás vagyok meg még csak talán 20 perce ismerjük egymást. Ő noszogatott tovább és én meg a végén már elsírtam magam. Aztán kinyomott és visszatértünk a chatre, ahol azt írogatta, hogy illúzióim vannak és hogy nincs semmi baj a testemmel, de ő nem szeretne tőlem semmit, ha ennyire rettegem a szexuális dolgoktól. Pedig tudta,hogy félénk vagyok és diszfóriás és én azt hittem, hogy nem fog ilyenre megkérni az első videóhívás folyamán. Azt hittem, hogy csak beszélgetni szeretne ,de ő az első 6 mondat után, már arra kért, hogy vetkőzzek le.


Olyan kedves volt hozzám a chatben a legelején és mondta, hogy szeretné, ha az ő országába költöznék, hogy együtt lehessünk és aztán a videóhívás után, olyanokat írt, hogy nem is tudja miért fecsérelte rám az idejét, mert hogy engem még soha meg sem b*sztak és hogy telefonom nincs (tegnapelőtt romlott el és holnap érkezik az új és ezt ő is tudta, mert elmondtam neki).


Én, aki ki van éhezve a szeretetre nagyon megörültem ennek a srácnak, de nekem az a gyanúm, hogy csak videóhívásban akart velem szórakozni szexuálisan és ennyi és ez nekem fáj, mert én hülye naív bevettem az egészet. Én már ezelőtt a srác előtt azt gondoltam, hogy valószínűleg soha nem lesz senkim és az ő őszintének tűnő érdeklődése olyan hirtelen jött és megörültem neki. Voltak már fértfiak, akik érdeklődtek felém szexuális céllal, de én őket elutasítottam, mert mint írtam diszfóriás vagyok. De ennek a srácnak bedőltem, azt hittem ő tényleg többet akar és ezért nyitóttam felé, igaz görcsösen, de nyitottam felé és most meg annyira bánt és hülyének is érzem magam.


De elég a szószátyárkodásomból: Ez amúgy normális, hogy valaki megismer valaki mást és már 20 perc után arra kéri a személy a másikat, hogy vegye le a ruháit. Tisztában vagyok azzal, hogy az USA-ban (onnan valósi a srác) a hookup culture nagyon elterjedt,de akkor is, de ez amúgy lényegtelen, hisz ha jól tudom kúltúrától függetlenül, ha az A-t érdekli a B komolyan, akkor az A nem kéri meg 20 perc ismeretség után arra a B-t, hogy vegye le a ruháit. Plusz azt írta, hogy megért engem meg minden és én azt vontam le, hogy jó fej és nem fog ilyenre kényszeríteni az első videóhívás alkalmával.


Tehát akkor jól gondolom, hogy online futókalandot akart csak vagy én vagyok a tudatlan és 20 perc ismeretség után már illik levetkőznie a B-nek máskülönben az A azt gondolja, hogy a B nem akar komoly kapcsolatot?


Ezeket igazán tudni szeretném, mert nem volt még semmilyen kapcsolatom és nem is szexeltem soha, tehát nem tudom, hogy vannak a dolgok, de én mindig azt hittem, hogy 20 perc ismeretség után nem kell levenni a ruhát és, hogy ez nem azt szignalizálja, hogy a fél, aki nem akarja levenni a ruháit, nem akar komoly kapcsolatot.


Segítsetek, legyetek szívesek.


A normális válaszokat előre is köszönöm.


dec. 8. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha szeretet kéne ne a transzszecualitasoddal akard elèrni.

Senkinek néznek.

dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem azzal akarom elérni. Ezt nem írtam és nem is szándékozom tenni.
dec. 8. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem normális, és csak perverzkedni akart veled, visszaélve a jóhiszeműségeddel és naívságoddal. De gondold végig, ha női testbe születsz és ugyanez megtörténik, az ugyanúgy nem normális. Fiatal, tapasztalatlan lányokat behülyíteni szerelem ígéretével, majd 20 perc után már vetkőztetésre kényszeríteni, az sok minden, de normális semmiképp.

Az is beszédes volt ahogy utána viselkedett veled. Szóval jól tetted hogy nem mentél bele, ez egy kicsinyes frusztrált perverz barom volt. Sose hagyd hogy beleerőszakoljanak olyan helyzetekbe, amit te nem szeretnél.

dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

De azt reklamozod hogy transz vagy, meg azt hogy szeretetéhes.

Az egyik szexualis fétis aminek köze nincs a 2.hoz.

Sztem azt se tudod merre vagy arccal.

dec. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
20 perc után csak masztizni akart, vagy szórakozni. Aki olyanokkal dobálódzik, hogy menj ki hozzá, vagy ő jön hozzád tiltsd le. Jó lenne ha olvasnál netes/offline intő jeles viselkedésre, mert nagyon tapasztalatlan vagy.
dec. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3 és 5 köszönöm szépen.


4 nem reklámoztam. Azt az oldalt direkt erre találták ki, ahol amúgy nem kellene ilyen embereknek lennie. Én nem azzal a szándékkal tettem fel a képeket, hogy valaki rámírjon.

dec. 8. 21:49
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Itz is reklamozod.
dec. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem reklámozom. Bocs, hogy odaírtam őszintén. Ha neked ezzel bajod van, nem tudok mit tenni, de azzal is bajod lett volna, ha nem írom oda és kitudódik később!!
dec. 8. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!