Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek még újra szerelmes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek még újra szerelmes a férjembe?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt a férjemmel, van két gyerekünk. Az egyik 5 éves másik 6 hónapos. Most jelenleg nagyon nehéz időszakot élünk, nem könnyű a gyerekekkel…de nagyon szeretjük őket. Viszont… egyre jobban kezdünk eltávolodni egymástól. Szinte alig beszélünk, mindketten hullafáradtan esünk bele az ágyba.

Én pedig a fáradtság mellett rettentően magányosnak érzem magam… sokszor merengek milyen jó lenne újra a fiatal koromat élni, újra érezni a rózsaszínködöt.

Bár ez a köd nagyon rövid ideig tart..ezért pedig nem kockáztatom meg a házasságom a gyerekekkel.

Szeretnék újra fellángolást érezni a férjem iránt, mert rettentően hiányzik ez.

Hiányzik,hogy újra érdekes legyek valaki számára. Hiányzik, hogy misztikum, hiányzik a kíváncsiság, hiányzik az illat, amit akkor érzel, amikor szerelmes vagy… hiányzik minden.

Sokszor rosszra tévednek a gondolataim és elképzelem, hogy van még valaki, akinek érdekes vagyok. Aki engem akar, aki kíván.

Ebben a pillanatban pedig el is szomorodom, hogy ilyen személy nincs..hisz a férjemnek sem vagyok már érdekes. A legrosszabb az, hogy ezeket olyan személyekkel képzelem el, akik nagyon tabuk az életmben… ez már őrültség.

Aztán belegondolok, hogy akkor én már sosem érezhetem újra szerelmesnek magam?

Nem akarom megcsalni és nem is akarok más embert…. Szinte üres vagyok. Nem akarom, hogy a férjem ugyanezeket tegye.

Szerintetek lehetek még újra ugyanígy a férjembe és ő belém?

29/N



dec. 10. 23:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

"Szinte alig beszélünk, mindketten hullafáradtan esünk bele az ágyba."

Nehéz két gyerekkel, de kell, hogy legyen pihenésetek és kettesben töltött időtök. Van valaki, aki egy pár órára velük lenne, hogy egy héten egyszer mondjuk két órára elmehessetek otthonról csak ti ketten?

dec. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
Leírásod alapján azt hittem, hogy ilyen 40+ nő vagy. Erre a legvégén odaírtad, hogy 29 vagy. Mire vársz? Tapsra? Emiatt nem jó 20 évesen férjhez menni és gyereket szülni. Az ilyen kapcsolatok/házasságok nagy része tönkre megy. Hamar kialszik a tűz, egymásra untok, mert nem éltétek ki magatokat. 29 évesen nagyon fiatal vagy még ahhoz, hogy te ezt elfogadjad. Simán találsz olyat, aki mellett ismét nőnek érezheted magadat.
dec. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy ő nem akarja ezt a közös 2 órát sem. Úgy érzem rajta, mintha egy felesleges időtöltés lenne neki, amit azért vàllal be, hogy nekem jó legyen.

Ő inkább előlem akar elszabadulni… pedig nem szoktunk veszekedni, nem irányítom stb. Vannak problémák, de nem vészes.

Itthonról dolgozik, szóval engem lát nap mint nap mégsem beszélünk szinte… persze az jó, hogy mivel főzök, tud ebédelni, néha jó széttenni a lábamat is, de mást velem magától szinte nem is tervez velem. :/

dec. 10. 23:46
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

"Úgy érzem rajta, mintha egy felesleges időtöltés lenne neki, amit azért vàllal be, hogy nekem jó legyen."

Ha neked jó lenne, akkor kérd meg, hogy vállalja be. Ne mondj le a jó reményéről.

dec. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Egymás nyakán vagytok napi 24 órában,nem csoda hogy nincs már az egészben semmi érdekes. Nincs a történetedben semmi rendkívüli,ez egy sablon sztori. Majd ha a gyerekek nagyobbak lesznek és te elmégy dolgozni valahová akkor majd ki fog nyílni a világ,lesz izgalom,kavarhatsz a férjed hata mögött kedvedre,addig bírd ki valahogy. Az ilyen dolgokak 90 százalékban megcsalás a vége,itt csak az a kérdés hogy melyikőtök menekül majd előbb egy másik fél karjaiba.
dec. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Hát ez se jó, egyfolytában együtt. Nem vagytok egymásnak már érdekesek, nincs szikra, hogy újra látlak, foglak, csókollak. Néha talán kell egy nagyon pici bizonytalanság, hogy értékeljük ami van. Ami holtbiztos, ott van, adott, az megszünik érdekes lenni. Menj el néha barátnőkhöz, ne legyél mindig a nyakán, éld az életed nélküle is, mármint bizonyos szintig természetesen, de ha látni fogja milyen jól elvagy te nélküle is, csajokkal kávé vagy talalkozgass olyakkal akik szintén babáznak, szóval nélküle is legyen bizonyos életed. Máris érdekesebb leszel számára.
dec. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Ne legyek a nyakán???

Huhh. Ez azért kemény kifejezés.

Saját házamban vagyok és nevelem a közös gyerekeinket.

Ebben igazad van, hogy el kell menni néha ide-oda, de az az 1-2 alkalom mikor el tudok szabadulni, nem változtatja meg a helyzetünket.

Nagyon sok segítségünk nincs.

dec. 11. 07:22
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem az a baj, hogy mindig együtt vagytok. Nálunk pl ez nem baj, sőt igényeljük.

Sajnállak, mert kiérezni a fájdalmat az írásodból, nagyon fiatal vagy még, és teljesen érthetőek a vágyaid. Igaza van annak, aki azt írta, túl korán vállaltál családot. A legtöbben nem érettek még erre ilyenkor.

Le tudod foglalni magad valami érdekes, alkotó dologgal és/vagy sporttal? Tudom, nem egyszerű két kisgyerek mellett, de talán alvásidőben. Fontos lenne, hogy valamiben még kiteljesedj amit szeretsz, mert az ad a lényednek egy fűszert, amit megéreznek a férfiak. Emellett szerintem legyél nagyon kedves és szeretetteli a férjeddel. Szoktad csak úgy megölelni, puszit adni, szoktál neki gyakran kedveseket mondani? Ezek nagyon fontos dolgok.

dec. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Úgy gondolom az a baj, hogy neki teljesen mindegy mi lesz veletek mint pár, mint család.

Az nem olyan vészes, hogy elmúlt a rózsaszín köd, de az igen, hogy csak éldegéltek egymás mellett mint két befőtt. A mély szeretet, tisztelet össze kellene, hogy kössön titeket.

De nem érdekled te őt és ennek nem lesz jó vége. Nem tudom, hogy most kéne-e különválni, hogy megteheted-e, vagy inkább vársz. Viszont inkább azt kellene, mint erőltetni a lehetetlent. Úgyis az lesz a végeredmény, hogy minimum az egyikőtök szeretőt fog tartani, sőt lehet maga a válás.

dec. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom kik pontoznak itt esetleg maga a kérdező de elég furcsán az biztos. Azon akadsz ki, hogy ne legyél a nyakán? Hát nyílván nem úgy kell érteni, hogy konkrétan zavaró vagy, hanem, hogy elszállt az egymas iránti vágy mivel egyfolytában ott vagytok együtt és ahogy írod néha szét teszed neki így ő ki van szolgálva, elégedett, miért törekedjen? Ne akadj ki újra, értem én miért kéne neki csak hát ő nem és te ebben ráadásul segíted. Nem vársz el "cserébe" semmit. Nem kell, hogy törődjön veled, nem kell a hódítás, ott vagy, megadod és kész. Mi akik azt írtuk, hogy valahogy fel kéne őt rázni az nem jó.

Ellenben fel lett pontozva a 8as komment ami megmagyarázza, hogy ne is várj el többet inkább foglald le magad mással ami kitölt és közben légy nagyon kedves, megértő, puszilgasd stb.. Vagyis nyugodj bele ami van, fogadd el és ne a férjedet nyaggasd hanem foglald le magad mással. Ugye nem kell mondanom, hogy így még jobban megmarad a maga komfortzónájában, de hát akkor ez a helyes út. Tessék csinálni.

dec. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!