Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki ha egy nő fut a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki ha egy nő fut a pasi után?

Figyelt kérdés
Ma már semmi tartás sincs bennetek?
dec. 11. 10:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem vérciki őszintén.

Én ezért nem is kezdeményezek nőként. Hogyha egyszer kellek neki akkor fejezze ki.

De valaki úgy tartja, hogy egyenjogúság van és abba beletartozik a kezdeményezés is nők részéről. Viszont ha úgy fut valaki a másik iránt legyen az nő/férfi,hogy a másik semminek tartja, ki is jelenti, hogy nincs esélye, vagy egyértelműen játszik vele az is kínos, mert semmi emberi méltóság nincs benne.

dec. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Futni erőltetni mindenkinek ciki pasinak is. Sőt a férfiak sokkal több esetben maradnak szégyenben.


Szóval vagy igent mond az illető elsőre vagy pápá. Az erőltetett futás meg hasonló szánalmas.

dec. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

Nem maradnak a férfiak jobban szégyenben csak másképp éri őket az egész társadalom szerint.


A nő megvan bélyegezve lábtörlőnek, őrült rib*ncnak míg a férfi erőszakos egyénnek.


Ennyi a különbség.

dec. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%

Ciki, ezért is nem teszem, de ha nem lenne az, én valamennyire megtenném. Nem durván, de egy kicsit...

Szép dolog a tartás, de még szebb olyannal lenni, akire nagyon, úgy igazán vágysz. Nem olyannal, aki kezdeményezett ugyan, meg persze okos is, rendes is stb., csak hidegen hagy. Akkora szerencséje nincs minden nőnek, hogy pont az kezdeményezzen nála, akit ő is minden porcikájával akar. Az alternatívaként maradó élethosszig tartó egyedüllét sem jobb. Ennyit a tartásról...

dec. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

"Ma már semmi tartás sincs bennetek?"

Na, álljon meg a menet! Futni valaki után mindkét részről ciki! Meg persze felesleges, ha nem érdekled a másikat.

Kezdeményezni viszont nem ciki, ha a másiknál is van érdeklődés, csak esetleg tartózkodik attól, hogy lépjen.

A kapcsolatomat pl. én kezdeményeztem nőként. Láttam az érdeklődés jeleit, viszont a párom kapcsolatban ismert meg korábban. Mivel nem teregetem ki a közösségi médiában, hogy szakítottam, nem tudhatta, hogy szabad lettem, és így én is érdeklődnék utána. Hát kezdeményeztem!

Ha kölcsönös az érdeklődés, egy nő ugyanúgy megteheti az első lépést!

40/N

dec. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4. Az oké, hogy jobb egy olyannal lenni akire vágyik az ember, mindenki arra vágyik, csak fontos, hogy viszonozva legyen és tudjuk miről szól az egész, ne lássunk bele olyat amit csak szeretnénk, de nincs ott.

Fel kell tudni ismerni, mikor gondolják komolyan mikor nem. A pasik gyakran bókolnak, flörtölnek mindenféle érzelem nélkül, játékból, vagy kiváncsiak mi sül ki ha a határokat feszegetik, ők maguk mennyire vonzóak, nősek barátnősek is, szóval hiába a szép szavak a csábos nézés, ha nem lép semmit egyértelműen, akkor nincs miről beszélni. Valószínű, hogy nem akar semmit.

Ilyenkor van az, hogy sokan viszont meggyőzik magukat hogy ők akkor is kiugrasszák a nyulat a bokorból és elkezdenek koslatni, mindenáron képbe kerülni. Aki meg annyira suta, hogy a nőnek kell felszedni, az meg annyit is ér.

dec. 11. 11:56
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nőként a jelek adása, flörtölgetés a feladat, meg a magaslabdák feldobása (pl.nyílt egy tök jó kínai étterem,tervezek menni valamikor-ha a pasi nem töketlen,erre simán mondhatja,mehetnénk együtt).


Direktben úgy nem mennék oda (már) egy pasihoz sem, hogy szia tetszel van kedved megismerni? (Kamaszként előfordult,sosem alakult jól :D).

dec. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

"Ilyenkor van az, hogy sokan viszont meggyőzik magukat hogy ők akkor is kiugrasszák a nyulat a bokorból és elkezdenek koslatni, mindenáron képbe kerülni."

Ez esetben a férfi legyen karakán, és mondja meg kereken, hogy nem akar semmit. Ennyi.

#5 vagyok

Én nem bántam meg, hogy kezdeményeztem, főleg, hogy a párom odavan a karakán nőkért... értem :-)

dec. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Én személy szerint úgy gondolom mint a 7-es.

Oda-vissza, adok-kapok híve vagyok. Pl.szemezünk, mosolygunk, hozzám jön beszélgetni, flörtölünk és elhív randizni amit én elfogadok. Randin megcsókoljuk egymást, vagy én őt, ő engem stb stb.


Azért nem kezdeményeznék, mert ha a férfi általában nem teszi annak van nyomós oka, mint az önbizalomhiány, a jelek nem értelmezése és nekem férfi kell nem kisfiú.

dec. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Vagy el ne felejtsem, hogy nem is tetsszem neki.
dec. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!