Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha egy nő azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy nő azért hárít minden kritikát mert van kapcsolata?

Figyelt kérdés

Például ha felhívják a figyelmet a kötődési gondjaira, érzelmi deficitekre, nőiességgel kapcsolatos traumákra, szexuális hiányosságaira, kétszínű hazug természetére stb

Minden kritikát hárít és perget mert szerinte az hogy neki van valakije az visszaigazolást nyújt bármiről. És mindenki csak egy eldobható senki számára aki nincs a holdudvarában.



dec. 18. 00:06
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
94%

#20: Ez most komoly? :O


(Nem a 17 vagyok.)

dec. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
90%

Köszi 20, egyszerűen nem értettem. (17 voltam)

Közben meg is találtam a másik magas röptű kérdését az erdőben alvó ártatlanságnak. Szegény, ő bármit tett a lány ellen azt belőle kikényszerítette a nő, amit a lány tett az meg előre megfontolt galádság volt. Van baj.

dec. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
3%
Attól függ, mennyire tartjuk normálisnak a beképzeltséget.
dec. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
92%
21# igen. De majd mindjárt jön, és megint levezeti, hogy az exszel a nő akarata ellenére erőszakosan szexelni nem számít nemi erőszaknak, mert régebben szexelt vele a nő önként, amíg kapcsolatban voltak, tehát ezt csak úgy a rossz emberek ráfogták, hogy ez nemi erőszak, ő csak behajtotta utólag azokat a szexuális hiányosságokat, amiket a kapcsolatban a nő nem akart megtenni.
dec. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
95%

#24:


Válaszoltam neki arra a kérdésre, de azt nem olvastam, hogy mégiscsak rászedte a csajt. :O


De amúgy ja, ha erőltett az egyik fél valamit az erőszak hiába nem kerül rá sor!

dec. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
88%
Ő szerintem amúgy a kicsike és mangalicas kérdező.
dec. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
90%

Tök mindegy, hogy néz ki. Az a baj, hogy hibás.


Kérdező, hagyd őt békén, mert fel fog jelenteni. Magaddal foglalkozzál. Te vagy a legnagyobb hibás, mert hagytad hogy oda kerüljön a sor!

Egyébként érdekelne hogy-hogy nem sikerült. Mentőt hívott ő, vagy te saját magadnak, megtalált valaki? Fordított esetben ha téged zsarolna valaki, tönkretenne te se segítenél rajta. Csak mivel nem úgy történt ezért a nagy undorító pofád.

Miközben erőszakoskodtál vele. Nagyon jól tette, hogy szakított veled. Kezeltesd magad és felejtsd el, hogy létezik, mert még bolondabb leszel mint vagy.

dec. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:
Érdekes ahogy egy csak emlegetett idegennek megelőlegezitek a bizalmat és ténynek közlitek hogy megerőszakoltam :D Egy hazug nő másodkézből narrált dolgai automatikusan igazak nektek míg amit én mondok az automatikusan hazugság és bűnös vagyok :DD:D Miért is?? Mert ő a nő?
dec. 18. 10:23
 29/52 anonim ***** válasza:
6%
Igen, azért, mert ő a nő. Ebben a kategóriában a férfigyűlölő feministák alkotják a többséget, ezért mindig minden szituációban a férfi hazudik, és a nőnek van igaza.
dec. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:
Pedig a nemi erőszakot aljadék módon ő találta ki ráadásul utólag. Nem volt elég neki a bántalmazott áldozat szerep (ez is hazugság) hanem a metoo szárnyra kélésekor kitalálta hogy meg is erőszakoltam. Azzal nem foglalkozott hogy ezzel engem veszélynek és potenciális károknak tesz ki.
dec. 18. 10:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!