Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha egy nő azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy nő azért hárít minden kritikát mert van kapcsolata?

Figyelt kérdés

Például ha felhívják a figyelmet a kötődési gondjaira, érzelmi deficitekre, nőiességgel kapcsolatos traumákra, szexuális hiányosságaira, kétszínű hazug természetére stb

Minden kritikát hárít és perget mert szerinte az hogy neki van valakije az visszaigazolást nyújt bármiről. És mindenki csak egy eldobható senki számára aki nincs a holdudvarában.



dec. 18. 00:06
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
88%
Te magad vagy veszélyes és potenciálisan káros a társadalomra. Minimum zárt osztályon lenne a helyed.
dec. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
31 Üres vagdalkozás helyett mesélj szépen hogy miért :)
dec. 18. 11:08
 33/52 anonim ***** válasza:
86%
Mert egy reálisan gondolkozni képtelen pszichiátriai beteg vagy, aki agresszív, erőszakos, és csak ártani képes másoknak, azért. Mi a diagnózisod?
dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
Nem nekem van diagnózisom mivel kettőnk közül nem engem kellett már gyerekkorom óta pszichiátriára hurcolni :)
dec. 18. 11:19
 35/52 anonim ***** válasza:
88%
27, úgy nem sikerült, hogy elaludt. Ő filmszakadásként aposztrofálta. Ébredés után hazasétált. Az elmúlt 10 éven pedig ezen kattog.
dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
88%
34# "Az exemről és rólam van szó. Tudott róla hogy mentális problémáim vannak" - így kezdted a tegnap esti kérdésedet. A másik meg az, hogy a megnyilvánulásaid alapján mindenkinek nyilvánvaló, hogy nem vagy százas.
dec. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:
A magam részéről inkább lelki problémákra gondoltam. Szorongás, traumák, iskolai szekálás gyomorideggel.Nem ilyen komoly diagnózisokra. Azt inkább az exemnél kell keresni mert ő szorul szakemberre kiskora óra csak erről épp mélyen és aljasan hallgat. De pechére nekem elmesélte ^^
dec. 18. 11:39
 38/52 anonim ***** válasza:
3%

Kèrdező,


Nem ez egyàltalàn nem normàlis de mi nők ezt le akarjuk tolni a fèrfiak torkan. Utàljuk a kritikàt, nem bìrjuk elviselni, hallani meg vègkèpp nem.


Mindig hàrìtunk ès valamivel takaròzunk. Mindig keresünk valami kifogàst, hogy az adott dolog mièrt nem a mi hibànk. Olyat is gyakran csinàlunk, hogy amikor kritika èr ùgy csinàlunk mint ha meg sem hallottuk volna ès gyorsan tèmàt vàltunk. Mi nők mindig a könnyebbik utat akarjuk vàlasztani. Minket nem èrdekel, ha a màsiknak nehèz, mi csak azt akarjuk, hogy nekünk nőknek könnyebb ès jobb legyen. Sajnos az önzès, manipulàlàs, hàrìtàs egy velünk született rossz.

dec. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
86%
38@ ez elég gyengére sikerült. Ha már nőnek akarod kiadni magad, legalább valamennyire hihetően tedd, és ne úgy írj, mint egy picsogós, töketlen incelke.
dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem aki eegy ketezer is ongyilkossagot elkovetni, filmszakadasok vannak nala, 10 ev itan is traumatizalt egy szakitas miatt, arrol barki kijelentheti, hogy mentalis beteg. Ehhez nem kell orvosnak lenni. Nem csodalom, hogy szabalyosan elmenekult tole a no.
dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!