Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha egy nő azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy nő azért hárít minden kritikát mert van kapcsolata?

Figyelt kérdés

Például ha felhívják a figyelmet a kötődési gondjaira, érzelmi deficitekre, nőiességgel kapcsolatos traumákra, szexuális hiányosságaira, kétszínű hazug természetére stb

Minden kritikát hárít és perget mert szerinte az hogy neki van valakije az visszaigazolást nyújt bármiről. És mindenki csak egy eldobható senki számára aki nincs a holdudvarában.



dec. 18. 00:06
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
9%
39# van 3 bàtyàm ìgy tudom, hogy gondolkozik egy fèrfi ès hogyan a nők.. Az iskolàban ès a munkahelyen is tàvol àllt tőlem az a gondolkodàs amit a nők kèpviseltek. Èn az a kivètel vagyok aki jobban èrzi magàt a fèrfiak tàrsasàgàban.
dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
79%
Mi köze bárkinek a nő párján kívül a 'szexuális hiányosságaihoz'? Felteszem, csak a párjával szexel, mindenki más véleménye irreleváns a témában, pl a tiéd is.
dec. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
85%
Semmi közöd az exedhez és a problémáihoz, mi lenne, ha kezeltetnéd magad ahelyett, hogy rajta lovagolsz? Elég megszállott dolog.
dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
55%
#40 Kétezer öngyilkosságot nem lehet elkövetni, maximum egyet. Megkísérelni elméletileg lehet ennyiszer, de kétlem, hogy valaki elérte volna ezt a számot.
dec. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
77%

41

Neked nincs önbizalmad. Azt hiszed, nőként kevesebb vagy.

dec. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
80%

"Nem nekem van diagnózisom mivel kettőnk közül nem engem kellett már gyerekkorom óta pszichiátriára hurcolni :)"

Csak épp te mentél az erdőbe kinyirni magad 🤣

dec. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
83%

"nem engem kellett már gyerekkorom óta pszichiátriára hurcolni :)"


Pedig erősen kellett volna, mert nagyon beteg vagy.

dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, de ha nemhelyes akkor miért foglalkozol vele? Magaddal foglalkozz!
dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
84%
41# a nők önálló egyedek, nem pedig egy klónozott csoport. Mássz vissza szépen a kő alá, incelke.
dec. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
8%

45#


Van önbizalmam hiszen a fèrfiak körèben mindig is nèmszerű voltam a felfogàsom miatt. Attòl, hogy nő vagyok mèg kèpes vagyok èszre venni ès belàtni amikor egy nő hazudik vagy hàrìt. Ettől az èn renomèm nem romlik, sőt a fèrfiak többsège nagyon szereti bennem, hogy kèpes vagyok objektìven làtni a dolgokat.

dec. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!