Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért írnak rá egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért írnak rá egy nőre ha tulajdonképpen nem is akarnak tőle semmit?

Figyelt kérdés

Azért nem hiszem hogy egy felnőtt férfi annyira unatkozik hogy egy látásból ismert nőre rá ír ha unja magát plusz ha nem is tetszik neki. Vagy mégis?

Annyi történt hogy nyaraláson találkoztunk és bejelöltem közösségi oldalon majd egy hónapra rá irt nekem de végig úgy éreztem nem nyit felém igazán, visszanéztem a beszélgetést és ezt követően egy kérdése se volt felém csak válasza… a végén már el se olvasta amit írtam. Amúgy a beszélgetés során volt egy megérzésem hogy le akar koptatni, de hisz ő irt rám így ezt se értettem.

Hm… mindenesetre fura, ha viselkedtél hasonlóan mi okból?


dec. 20. 06:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Közben meggondolta magát, ennyi. Egyébként mit írt (egy hónappal a bejelölésed utáni) első üzenetként?
dec. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Miért jelölted be? Szerintem alapból itt rontottad el, és nem ő a hibás most.
dec. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jaj de ez a meggondolta magát milyen duma már...meg se ismertük egymást ennyiből..jó mindenkinek szíve joga de akkor is.

Csak érdeklődött hogy vagyok, ezzel nyitott kb ebbe ki is merült az összes kérdése. Nyilván nehéz úgy iamerkedni ha előtte semmi előzmény nincs a másikról csak azt tudom róla amit a közösségi oldalon láttam, az alapján próbáltam nyitni a későbbi témában meg írtam neki magamról hogy ne haljon el a beszélgetés de feleslegesen koptattam az ujjaimat.

dec. 20. 06:51
 4/12 A kérdező kommentje:
Talán mert szimpatikus volt, azért jelöltem be ha nem teszem meg soha rám se írt volna.
dec. 20. 06:52
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja és senki nem hibás csak jó lenne a véleményeket olvasni.
dec. 20. 06:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Let it go
dec. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen rá ír unalomból. Itt nem az volt, hogy végig érdeklődő volt és abba maradt az egész. Csak egyszer kérdezet tőled valamit.Itt végig csak te akartál kommunikálni vele, neki tök mindegy volt az egész.Gondolta úgy is lekopsz hamar, csak nem így történt, ezért ő koptatott le. Velem is volt ilyen.
dec. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Te haluztad be, hogy ha majd te bejelölöd őt idegenként, akkor egyből elkezd rád nyomulni.
dec. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát valamit azért de, minimum barátságot. Ha meg már nem ír, akkor valszeg semmit
dec. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Unalmában rádírt, majd a válaszaid alapján már elvesztette az érdeklődését. Vagy unalmában nem csak neked írt, hanem másoknak is és azokkal izgalmasabb beszélgetésbe bonyolódott.
dec. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!