Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért írnak rá egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért írnak rá egy nőre ha tulajdonképpen nem is akarnak tőle semmit?

Figyelt kérdés

Azért nem hiszem hogy egy felnőtt férfi annyira unatkozik hogy egy látásból ismert nőre rá ír ha unja magát plusz ha nem is tetszik neki. Vagy mégis?

Annyi történt hogy nyaraláson találkoztunk és bejelöltem közösségi oldalon majd egy hónapra rá irt nekem de végig úgy éreztem nem nyit felém igazán, visszanéztem a beszélgetést és ezt követően egy kérdése se volt felém csak válasza… a végén már el se olvasta amit írtam. Amúgy a beszélgetés során volt egy megérzésem hogy le akar koptatni, de hisz ő irt rám így ezt se értettem.

Hm… mindenesetre fura, ha viselkedtél hasonlóan mi okból?


dec. 20. 06:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Keresi a visszajelzést, kicsit szeret incselkedni vagy csak ismerkedni mert hiánya van. A legtöbb ember érzelmileg éretlen, ilyenből ezer van
dec. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
En meg azt latom hogy eloben elolvadnak a nok, chaten meg nem lehet veluk beszelgetni.
dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!