Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktál hazudni az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktál hazudni az ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Pl. legutóbb egy pasi a munkájával kapcsolatban hazudott de tök amatőr módon mert elfelejtette hogy nyilvános a linkedin profilja és a cég honlapján is villog a neve...igazából tök értelmetlen volt amit csinált de mindegy is, csak még mindig pillázok hogy mi a fene értelme volt ennek.

(Amúgy így akart lekoptatni de egyszerűbb lett volna ha megmondja hogy bocs de részéről nem lesz köztünk kapcsolat.)


dec. 20. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Akkor meg azért sértődsz meg. A férfiak azért hazudnak, hogy jobb színben tűnjenek fel, a nő meg azért, hogy jobban érezze magát velük az ember. Itt tudtad mi történt, tökmindegy mit hazudott.
dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja...de neki nem égő? Mert szerintem igazán ciki...mármint neki. Szánalmas, egyébként nem sértődöm meg ha valaki elutasít, hogy is tetszhetnék mindenkinek, ha meg nem vagyok szimpatikus hát az is előfordul, nem vagyunk gyerekek, inkább egy rosszul eső igazság mint egy "szép" hazugság. De amúgy pont azért tudtam, hogy így akar lekoptatni, mert marha sz@rul hazudott, még online is.
dec. 20. 22:24
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Az a helyzet, hogy a hazudozásba bele lehet jönni. Tudom mikor mi a legkisebb súrlódással járó hazugság és abba az irányba megyek. Egyáltalán nem érzem cikinek, mert többnyire eléri a célját. Itt az volt a cél, hogy ő szabaduljon, te meg ne haragudj meg rá nagyon, csak még amatőr ebben.
dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát csak az élet olyan irónikus, és bárki kerülhet olyan szituba hogy még összesodorja őket az élet akármi kapcsán...és szerintem nem kell szabadulni, vagyis én pont nem az vagyok, aki nem veszi észre magát, pont hogy nem akarok teher lenni senki számára, nem jó ám hazudozni, Te se tedd.
dec. 20. 22:36
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagyunk egy szinten:)
dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem igazán, max ha mesélek valamit kiszínezem egy kicsit, de ennyi. Fontos dolgokról nem nagyon.
dec. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem, teljesen felesleges. Öreg vagyok már bohócnak. Úgyis kiderül minden idővel.
dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

"de neki nem égő?"

A mániákus hazudozók nem tartják magukat égőnek. Sőt, még magukat is átverik azzal, hogy "ez csak apróság, igazából nem is hazugság", meg hasonló mondvacsinált önnyugtató marhaságokkal.

Az a baj, hogy te a másik személyt is egy ép lelkületű, lelkiismeretes, tisztességes, józan értékrendű embernek feltételezed. Sokszor pedig ez nincs így.

dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Annyi az összes probléma, hogy mindenki hazudik. Mindig. Nincs kivétel. Lehet itt józanságról, becsületről, meg tisztességről beszélni. Ugyanazt csinálja mindenki. Az idővel minden kiderül az egyik legtipikusabb hazugság. Aki ilyet mond az tényleg vagy teljesen idióta vagy nagyívű hazudozó. Érdemes a tényekkel szembe nézni.
dec. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!