Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktál hazudni az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktál hazudni az ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Pl. legutóbb egy pasi a munkájával kapcsolatban hazudott de tök amatőr módon mert elfelejtette hogy nyilvános a linkedin profilja és a cég honlapján is villog a neve...igazából tök értelmetlen volt amit csinált de mindegy is, csak még mindig pillázok hogy mi a fene értelme volt ennek.

(Amúgy így akart lekoptatni de egyszerűbb lett volna ha megmondja hogy bocs de részéről nem lesz köztünk kapcsolat.)


dec. 20. 22:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem gaz ha csorobbnak adta ki magat.. mar ez is baj??
dec. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit tekintesz hazugságnak? Hogy ismerkedés elején egy "hogy vagy?" kérdésre nem ugyanazt a panaszáradatot nyomom le, mint egy barátnőmnek, hanem azt mondom, "jól", vagy kiadom-e magam másnak?
dec. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Aha elvileg igen, gyakorlatilag nem. Pl, kérdez valaki valamit, 1 mondat időnk van beszélni éppen, válaszolnám robotpilóta üzemmódban az igazat úgy mint egy kis mini részlet, erre bekombinálna valamit ami nem én vagyok, és a nagy kép totál téves. Na ilyenkor próbálok valami olyat mondani 1 mondatban, ami nem félrevezető.
dec. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hazudni sosem hazudtam, de amíg fiatal "amatőr" voltam addig előfordult, hogy 1-1 dolgot elhallgattam. Ma már nem teszem, úgyis minden kiderül, valaki vagy elfogad ahogy vagyok, vagy nem egymást keressük. Nem bárkit keresek, hanem azt akivel minden is klappol. Ha egy millióból egy ilyen van, akkor annyi van, nem érdekelnek az arányok, úgyis megtalálom :)
dec. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!