Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lúzer/incel férfiaknak mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lúzer/incel férfiaknak mi szokott lenni a foglalkozása általában?

Figyelt kérdés
dec. 22. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Munkanélküli, gyàrtósori munkás, vagy valami proli "szakmunka".
dec. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Bármi lehet, az érzelmi intelligenciájukkal szokott gond lenni.
dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Ha meg nem melós, akkor valami félautista informatikus, vagy állami szférában iroda 8-tól 5-ig.
dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

Csicskamunka.



39F incel

dec. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Konyhás, bkk ellenőr, eladó
dec. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Bármennyire hihetetlen is, de bármilyen szakmában megtalálhatóak. Nincs összefüggés. Az inceleknek elsősorban fejben vannak gondok, pontosabban azzal, ahogy a nőkhöz állnak. Nyilván belőlük nem lesz vezérigazgató meg milliárdos üzletember, de nem csak utcaseprők meg gyári munkások között vannak.
dec. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Ferfi modell
dec. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
IT.
dec. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
műszaki menedzser
dec. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%

Őszintén leírom anonym az oldal.

Vállalkozásaim vannak mocskosul jól élek.Ezt nem akarom kifejteni annyi hogy síházam van a Tátrában Adrián egy tengerközeli medencés nyaraló.Röviden ennyi többit nem írom.

Sokan ismernek átlagosan nézek ki.Tudom a pénzemérz vannak velem igazából facebookon sokan írnak maguktól.Haverjaim is érdekbarátok.

Amikor távol ismerkedtem sokszor csináltam azt céges furgonnal mentem randira annyit mondtam üzletkötő vagyok.Szinte egy nővel sem volt semmi még olyan is volt aki furán nézett rám így mit akarok itt.

Ezt oldalt indulása óta használom mert rengeteg szabadidőm van néha ha kimegyek egyik céghez unalmamban ezt olvasgatom.Incelnek tartom magam pedig aki ismert inkább alfának gondolna

dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!