Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak elítélve azok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak elítélve azok, akik bántalmazó kapcsolatban vannak vagy voltak?

Figyelt kérdés

Én abban voltam, bár csak lelkileg bántottak, fizikailag nem. De mikor a szüleimnek és a nővéremnek elmondtam, teljesen hülyének néztek, anyám és nővérem külön meg is jegyezte, hogy na ezt vele nem csinálhatták volna meg, csak én vagyok olyan hülye, hogy semmit sem vettem észre, és hogy nekem nem kellene egy újabb kapcsolat, mert ismét olyan hülye lennék, hogy ismét ilyenbe mennék bele. Úgy hogy jobb, ha hallgatok, azóta is ez a pofámra van hányva. Még ha egy filmben ilyen jelenet is van, anyám rögtön mondja, hogy én is olyan hülye voltam, mint a filmben a karakter.

Szeretethiányos voltam, és a volt barátom eleinte úgy tűnt hogy mindent megtett értem, úgy éreztem, hogy szeretve vagyok. Nem tartott sokáig, de baromi nehéz volt így is kilépni ebből a kapcsolatból.


dec. 30. 13:10
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
60%
Nem, legtöbbször nem lehet észrevenni az elején a jeleket, pláne nem, ha tapasztalatlan az illető és nem volt része bántalmazásban. Az meg semmit nem ért a témához aki úgy fogalmaz "sok nő" nem veszi észre. Bezzeg a férfiak átlátnak a szitán rögtön mi? :D Hogyne. A bántalmazásnak és az áldozat létnek nincs neme, bármilyen nemű ember lehet bántalmazó és áldozat is és bárki beszophatja, bárkivel megeshet, hogy nem veszi észre a jeleket, vagy nem is voltak idejében jelek.
dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
60%

Oké, szóval nem akarsz válaszolni. Akkor hozzáköltök. Maximum majd kijavítasz.


A)Beszólogatott, durván oltogatott, gúnyolt téged.


B) Kritikát fogalmazott meg először szépen majd csúnyábban, mert nem értettél belőle.



Az az igazság, hogy a szeretet és figyelemhiány nem igazán jó érv ellene, mert valaki hiába szenved benne odafigyel duplán rá, hogy kivel teszi magát mivel van tapasztalata ilyesmivel. Felnőtt lett eléggé hamar, van esze, önbecsülése.

Valaki meg gyenge, buta és naiv. A második verzió rád érvényes.


Nem egy és nem kettő szerető családban az utód kifordul önmagából hiába kap meg minden jót és azért, mert babusgassák, vagy úgy érzi nincs szabadsága.

Kiköt rossz kapcsolatban tehát nem jó kibúvó az, hogy a szüleid tojnak rád.


Már az, hogy anyud mondta legal egyszer, hogy ő hogyan járt már egyfajta lecke és te mégse okultál belőle.


Az első farokra, aki észrevett ugrottál. Az a te hibád, senki másé. De pluszpont, hogy időben kiléptél.


(Még mindig nem tudjuk hogyan is bántalmazott téged.

El se hiszem, hogy őszinte legyek, hogy egyáltalán sor került rá.

Az ellenkező vélemény, kritika még nem bántalmazás.)

dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
38%
Aki hülye hozzá az valóban nem is veszi észre, mert csak a köd van az agyán. De inkább csak nem akarják észrevenni. Aki barom, annak vannak jelei.
dec. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
71%

9

A bántalmazó félben és benned az a közös, hogy mindketten aktívan tesztek olyant, amit nem szabadna. Nem elszenvedői vagytok, hanem létrehozói.

dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
24%
Jó,akkor ítélj el
dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
60%

#21:


Neked a love-bombing idegen kifejezés? A nárcikról, borderlineokról, akár depressziósakról lehet edukálódni. Tele van az internet velük. De még könyvek, csoportok is léteznek.


Tegyük fel valaki neki áll szexelni anélkül, hogy tudná hogyan is lehetne védekezni.

Bár tudja, hogy teherbe lehet esni mégis belemegy abba, hogy védekezés nélkül, az "időben kihúzom" fajta szövegeket benyeli, vagy nem törődik semmivel.

Ha teherbe esik, nem akarja elvetettni, esemény tabiról nem hallott, nincs rá pénze, vagy nemi betegséget kap el akkor is azt írjátok, hogy ő egyáltalán nem hibás, még részben se? Ugye, hogy nem?


Egyszerűen az ember azért ember ideális esetben, hogy fejlődni akar és van olyan erős, van olyan akarata, hogy bár ellene van a családtag akkor is megmutatja, hogy tévednek, feláll és nem sajnáltatja magát, nem vár pátyolgatást, bólogató kiskutyákat anonim oldalon.


Bármikor lapozgathatott volna könyveket, cikkeket neten, hogy mire kéne odafigyelni.

Nem tette hanem elhitte amit a másik beszélt merthát olyan szeretetéhes.

Más is az és mégis nyitott szemmel jár a világban.


Ráadásul az, hogy a nővére és anyja szerint hülye annak van előzménye. Csak hát azt nem osztotta meg ugyanúgy, mint azt se hogyan is zajlott le a lelki bántalmazás.


Külön is lehet költözni a toxikus családtól, nemde? Miért nem teszi meg?


Pszichológushoz kéne járnia és tanulmányozni ezt-azt, hogy mégegyszer ne kössön ki számára rossz kapcsolatban.

dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
25%

Mert zömében az ilyen megmondóemberek űberokosak, őket nem lehet átverni, egy komplett bankrendszer eszén túljárnak, okosabbak a komplett FBI-nál is.

Aztán persze, hogy őket is átverik, de azt valahogy máshogy értelmezik...

Mindig is könnyű volt beleugatni más életébe, csak a felszínt kaparászva.

dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
0%
30 Tudok pár dolgot néhány régi motorosról :))
dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
100%
31,onnan tudod hogy ő le irta,kinjába,te meg visszaélsz vele...
dec. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
100%
És honnan tudod, hogy igaz? Nem tudhatod 100%-os bizonyossággal. Azért nem kéne ilyesmiket leírni, hogy mindenki lássa. Úristen! 😱
dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!