Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak elítélve azok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak elítélve azok, akik bántalmazó kapcsolatban vannak vagy voltak?

Figyelt kérdés

Én abban voltam, bár csak lelkileg bántottak, fizikailag nem. De mikor a szüleimnek és a nővéremnek elmondtam, teljesen hülyének néztek, anyám és nővérem külön meg is jegyezte, hogy na ezt vele nem csinálhatták volna meg, csak én vagyok olyan hülye, hogy semmit sem vettem észre, és hogy nekem nem kellene egy újabb kapcsolat, mert ismét olyan hülye lennék, hogy ismét ilyenbe mennék bele. Úgy hogy jobb, ha hallgatok, azóta is ez a pofámra van hányva. Még ha egy filmben ilyen jelenet is van, anyám rögtön mondja, hogy én is olyan hülye voltam, mint a filmben a karakter.

Szeretethiányos voltam, és a volt barátom eleinte úgy tűnt hogy mindent megtett értem, úgy éreztem, hogy szeretve vagyok. Nem tartott sokáig, de baromi nehéz volt így is kilépni ebből a kapcsolatból.


dec. 30. 13:10
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
96%

De nem fognak neked hinni ha agresszív vagy és főleg nem 1 pipával.


Amúgy a gyermekkori bántalmazás, erőszak nagyon ocsmány és súlyos dolog. Rányomja a bélyeget az egész életedre és valószínű sajnos, hogy hasonló férgeknél keress "menedéket" de az esélye annak, hogy felépül is megvan ugyanúgy. Ilyesmikkel nem kéne előrukkolni senkinek még akkor se ha téged megbántott.


Azért felnőtt és gyermek között jókora szakadék tátong, logikus, hogy egy gyermeket könnyebb manipulálni.

Sajnálatos történet, de egyáltalán nem szép tőled, hogy visszaéltél vele.

dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
0%
Mindenhol összezár a keménymag és mindenhol a nők felé húznak
dec. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
59%

Na, csak kitiltották. :)

Amúgy vicces felhozni, hogy a nők felé húz itt mindenki, amikor rólam van épp szó, mivel férfi vagyok.

dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
100%
#34: Azért, mert nem illik ide, vagy azért, mert nincs leírva pontosan mi is történt, így nem hasznos a kérdező számára.
dec. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
65%

37

A 9-es válaszról beszélek:

"Ha szeretethiányos élőhalott vagyok ezért mutogatom a kobràt neten,ugyanúgy levideoznak megosszák lejáratnakleany..nak nem érdekli őket az ok"


Szerintem én ezt úgy ítélem meg, ahogy akarom.

Pláne, ha ezt egy bántalmazó kapcsolatról szóló kérdéshez írogatja le.

dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
70%

Ki vagyok, hogy ítélkezzek?

Miért, nem lehet szabad véleményem arról, amit írsz? :D Kinek kéne ahhoz lennem? Ilyen joga bárkinek van.

dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
60%

#35:


Olvasd el mégegyszer, hogy mit is írt és értelmezd is. Bár tudod mit nem muszáj, segítek:


Felvette videóra a nő a tudta nélkül aztán meg lejáratta.

Az a lelki bántalmazás egy formája! Valamilyen szinten ide tartozik.

dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
39%

Nem kell mutogatni a "kobrát".

Gyanítom, hogy nem a párjának mutogatta, és nem is olyannak, aki kíváncsi rá.

dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
38%
Na,végre megértette valaki miről beszélek
dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
25%
Élőbe más,nekeverjük össze a kettőt
dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!