Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Elvárjàtok a párotoktól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Elvárjàtok a párotoktól, hogy legyenek pontos anatómiai ismeretei a női testről?

Figyelt kérdés

- Legyenek ismeretei a női nemi szervről. Ne csak a hüvelyről, hanem nagyajak, kisajak stb...

- Legyen tisztában azzal, mi a menstruáció oka, és hogyan zajlik le.


jan. 4. 20:04
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt bioszórán is elvárják.
jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
100%

Alap dolgokat, köznyelvi szinten ismerjen legalább.Ha nem ismeri, akkor azt várom el, hogy legyen benne kíváncsiság és pótolja ezt a hiányosságot.

Azért van egy bizonyos szint, ami már számomra elfogadhatatlan: pl. azt hiszi, hogy a gyerek a segglyukon jön ki.Ilyet is hallottam már.Na, ilyennel nem akarnék semmilyen kapcsolatot.

jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
57%
Elvárom, mert ezért járt orvosira. Durva lenne, ha ezekkel nem lenne tisztában.
jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
0%
Ja, nekünk ezt tudni kéne, csak épp qrva fárasztó, amikor valami fogytos kiscsajok tesznek fel itt naponta 1000 kérdést arról, amiből kiderül, hogy fingjuk nincs, miben más egy férfi, mint egy nő....
jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek linkelj ilyen kérdést.
jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
100%
Alap dolgokat illene tudni. Ismerje a testnyilasokat, ahogy korabban mar emlitettek. Ne lepodjon meg, ha menstruacio idejen erzekenyebb vagyok, faradtabb, vagy mondjuk nem kivanom a szexet. Ne undorodjon tolem, csak mert ot napig verzek. Mondjuk ilyesmik.
jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
100%

Igen elvárom, mert nem egy debil kisfiú előtt akarok meztelenre vetkőzni, közös fürdőszobát használni, együtt élni, közös gyereket tervezni. Nem akarok neki magyarázkodni, hogy miért nem lehet bizonyos napokra nyaralást tervezni. Hogy miért nincs libidóm egyes napokon, vagy miért vagyok fáradékonyabb. Hogy amelyik lyukba dugja a farkát, azon mi jöhet ki és mi nem természetből adódóan.


Van egy TheClick nevű csatorna a youtube-on, egy értelmes fiatal srác vezeti. Nála vannak olyan videók, hogy nőgyűlölő férfiak, incelek milyen elképesztő ostobaságokat szoktak megosztani a neten a női test működéséről. Van kimondottan egy BadWomensAnatomy sorozata, na hát az odavág. El se hinnéd, felnőtt "férfiaknak" mennyire gőze nincs a női testről, de azért dugni akarnak orrba-szájba. Persze azt se tudják, melyik lyukba kell. Olyan van, hogy diplomás pasi megkérdezte egy nőtől, hogy a mensi alatt hogy pisilnek, ha közbe bent van a tampon. Meg hogy az "igazi" nők nem szőrösek, meg hasonlók.

Néha szégyellem, hogy ezekkel közös fajba tartozom, mert agyilag közelebb állnak egy csimpánzhoz, mint egy emberhez.

jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik „kedvencem”, mikor kérdést ír ki vki ide, hogy a barátnője tuti megcsalta, mert hüvelygombája van a párjának. De sokan társítják a tisztálkodás hiányával is, vagy ez, vagy az.
jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfi a saját anatómiájával sincs tisztában. Egy ismerősöm most döbbent rá 24 évesen, hogy, ha elment, akkor a második kör legelején is gumi kell, mert az előváladékkal ürül minden ami a vezetékben maradt.
jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%
19: Jaj, erről most ugrott be, nekem van 3 gyerekes anya ismerősöm, pszichológus, aki azt állítja, nem hiszi el, hogy a gyógytea felszívódik az emésztőrendszeren keresztül, csak a gyógyszerekről hiszi el ugyanezt...
jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!