Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Elvárjàtok a párotoktól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Elvárjàtok a párotoktól, hogy legyenek pontos anatómiai ismeretei a női testről?

Figyelt kérdés

- Legyenek ismeretei a női nemi szervről. Ne csak a hüvelyről, hanem nagyajak, kisajak stb...

- Legyen tisztában azzal, mi a menstruáció oka, és hogyan zajlik le.


jan. 4. 20:04
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%

39. Jó ez nem volt átgondolt. 😢

Amúgy mikor hormonmentes janka nagyon futott, tudtam fejből a menstruáció szakaszait is. Meg úgy eleve sokat tanultam onnan. A csikló izgatással sincs bajom egyébként, nem tartom rossznak vagy ilyesmi. Csak úgy eszembe jutott, ha már mindenki mindenbe beleköt én se maradjak ki a buliból.


38. A hüvely belső falán van egy kb 1cmes folt, kb 7-8cm mélyen, lényegében ez a ugyanaz a szerv, aminek a az egyik vége a csikló. De csak akkor “jön elő” mikor a csikló megtelik vérrel, ha a nő izgalomba jön. Ilyenkor kicsit kidudorodik, és lehet izgatni. Sajnos még nem volt alkalmam a valóságban is kipróbálni.

Úgy hogy ennyi amit tudok. Mondjuk az érdekelne hogy legalább minimálisan látszik e hogy ilyen izgalmi állapotban van a nő, vagy azt csak ő érzi.

jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
88%
Megmondom őszintén, nagyon részletekbe menően nem. Azt viszont elvárom, hogy hülyeségeket ne állítson nagy mellénnyel és ha kijavítom, akkor tanuljon belőle és higgye el, hogy én jobban ismerem a saját testem, mint ő (ne pedig az legyen belőle, hogy lehülyéz vagy azt állítja, hogy bizonyos dolgokról hazudik a fősodratú orvostudomány férfigyűlölet miatt - itt gondolok pl. azokra a gyökerekre, akik szerint semelyik nőnek nincsenek súlyos menstruációs görcsei, csak lógni akarnak a munkából), és azért a legalapabb dolgokkal legyen tisztában.
jan. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%

42, az a szomorú, hogy itt az oldalon pl az egyik habzószájú, aki a menstruációs szabadság ellen van, ő pont nő, és az a nagy érve, hogy hát ő is túléli, amelyik nő nem, az csak lógni akar....

ROhadt lehangoló:/

jan. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
0%

43. Én úgy oldanám meg, hogy a férfinak járjon betegszabadság a gyerek után is, a nő meg kapjon ugyanannyi mensis szabit.

Persze én csak egy nyomi nőgyűlölő vagyok, neki meg igaza van, mert nő….

jan. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

44, de a kettő hogy függ össze?

Mármint... a férfinak és a nőnek is van gyereke, mindkettőnek jogosult kellene legyen a gyerek után járó betegszabadságra.

A mensiszabi meg évente 12 nap, amiből havonta 1et lehet elhasználni és ha nem hasnzáltad el, elveszett. Ha láttál már beteg gyereket, ez édeskevés hozzá:D A kettő még csak nem is hasonlít.

jan. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:

54 szavazat!

Wow!

Köszönöm szépen mindenkinek a részvételt! :)

Természetesen jöhetnek még kommentek/szavazatok.

jan. 8. 10:31
 47/54 anonim ***** válasza:

45. A nőket a munkáltató sokszor azért nem akarja alkalmazni, mert a gyerek miatt ő megy szabira, ha a férfi megy, akkor kicsit közelebb kerülnének a bérek, és a nőket könnyebben alkalmaznák.

Ha a nőkhöz csapsz hozzá, 12 meszi szabit, meg mondjuk 15 nap gyerekbetegszabit, akkor ki az aki fogja őket alkalmazni. Így relatív egyelően lenne elosztva az extra szabi.

jan. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:

47, ez így ebben a formában mondjuk jogos.

Ugyanakkor szerintem rossz irány, hogy megkötjük, hogy melyik szülő milyen feladatot lásson el a gyerekkel kapcsolatban. A születés után a szoptatást leszámítva teljes mértékben ugyanannyira képes a gyerek tekintetébne mindkét szülő. Szóval ebben a tekintetben az lenne a kívánatos, hogy az adott gyerekbetegszabikból mindkét szülő meríthessen és egymás közt úgy osszák el ahogy jónak látják.


A mensiszabi meg amúgy nyilván nem minden nőnek jár, csak a betegeknek.

Én pl látássérült vagoyk, emiatt jár +5 nap szabadság. Miért? Franctudja, nyilván nyralok azon az 5 napon is, nem pedig.. vakoskodom vagy tudomisén:D


Szerintem azokat akiket érint a mensiszabadság témája (amúgy elég kis része a társdalomnak), tehetnék "vonzóbbá" a munkáltatók részéről úgy, hogy adókedvezményt kap utána a munkáltató.

Igaz, amikor felveszi a munkaerőt nem tudja, hogy jogosult-e bármi ilyesmire.

jan. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:

48. “Szóval ebben a tekintetben az lenne a kívánatos, hogy az adott gyerekbetegszabikból mindkét szülő meríthessen és egymás közt úgy osszák el ahogy jónak látják.”

És kis magyar hazánkban ebből mi lenne? 90%a nő venné ki, és akkor csak rontunk a nők helyzetén.

jan. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
49, és ha az apa veszi ki? Akkor a gyerek végigordítja a napot hogy az anyját akarja, mer tapuka nemigazán gyakorlott a gyermek ápolásában.... Ez sem jobb egy kicsit sem. Olyan megoldás kell ami a munkáltatónak is jó meg a családnak is.
jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!