Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Elvárjàtok a párotoktól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Elvárjàtok a párotoktól, hogy legyenek pontos anatómiai ismeretei a női testről?

Figyelt kérdés

- Legyenek ismeretei a női nemi szervről. Ne csak a hüvelyről, hanem nagyajak, kisajak stb...

- Legyen tisztában azzal, mi a menstruáció oka, és hogyan zajlik le.


jan. 4. 20:04
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%

A párom meglepően sokat tud erről. Kb ő az első aki ennyi mindent, sőt emellett folyamatosan érdeklődik is a témáról.

Nagyon örülök neki, hogy érdekli a téma és próbálja "beleélni" magát, hogy ilyenkor min megyek keresztül.

jan. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
0%
31. Mást meg a k@@@a anyába küldenek el, amiért mer kérdezni…..
jan. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
100%
#32 téged amúgy is mindenki elküld az anyádba, biztos van valami oka.
jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
0%
33. Fogalmad nincs ki vagyok.
jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
100%
34, én se ismerlek, de az előző megszólalásod és a százalékod tanúsága szerint máskor se sikerül a megfelelő stílust eltalálni. Gondolom ebben a témában se jött össze, mikor elküldtek anatómiai vizsgálatot tartani anyukádon. Nem a beszélgető partnered vagyok, csak megosztottam egy észrevételt.
jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a kérdésben

"nagy ajak, kisajak, stb" - hát ezekhez azér tnem kell olyan nagy "anatómiai ismeret". Konkrétan ránézel és ott van:D Gondolom a "stb"-be beletartozhat még a csikló is... amit ha nem ismer az ember, elég nehézkes kielégítő szexuális életet fenntartani:D

Mintha valaki úgy próbálna enni, hogy nem hallott szájról meg fogakról:D

jan. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
36. Mondjuk hüvelyi orgazmussal?
jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
100%
1oké 37, hogy működik a hüvelyi orgazmu? Mert gondolom akkor ezt behatóbban ismered.
jan. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
92%

37, hát ha a cisklóról még nem hallott valaki, de tud hüvelyi orgazmust csinálni a másiknak, akkor le akalappal:D

Csak mert pl a hüvelyi orgazmus alapja is az, hogy a csikló belső részét izgatod, szóval ott sem attól lesz az orgazmus, ha csak ész nélkül pumpálsz:D Iggggencsak elenyésző azon férfiak és nők összeillése, akiknél pont olyan alakú a pénisz és a hüvely, hogy telibe a megfelelő pontot ingerelje.


Szóval aki tud tudatosan hüvelyi orgazmust okozni a párjának, az nagy eséllyel tisztában van pl a csiklóval.

jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
100%

39, olyan vagy :D pedig meghallgattam volna hogyan vezeti le.

Mint a cigánygyerek pár éve a hiradóban, aki 4 autót roncsolt össze, egy angol rendszámú csodával itthon. "A vezetéshez nem kell jogosítvány, vagy az ember vérében van, vagy nem."

jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!