Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztatok igazi férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok igazi férfi gyűlölettel?

Figyelt kérdés

Tehát nem arra gondolok, hogy a feminista szót rosszul értelmezed :D


Nekem volt egy haverom, aki ráadásul egy nős férfi volt, és úgy volt férfigyűlölő. Akkor ismerkedtem meg vele, amikor éppen kiábrándultam a pasikból meg a kapcsolatokból, szakítás után voltam, jó volt vele kicsit szidni a férfiakat :D Aztán egy ideig nem nagyon beszéltünk, telt az idő, összejöttem a párommal. Rám írt, hogy mi a helyzet, mondom képzeld szerelmes vagyok. Ő korábban többször mondta, hogy kezdjek inkább lányokkal, mintha ez így működne :D Írja nekem, hogy na mesélj, megfogadtad a tanácsomat és találtál egy kedves lányt? Mondom nem, fiút :D Na ezek után már nem is érdekelte a sztori és nem is írt többet.


jan. 25. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Te mit szívsz, vagy ez milyen tudatmódosító? :)
jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Én ezt nem értem. Meg az sem, hogy minek minden mondat után ez a röhögősszmájli. Elég irritáló vagy.
jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Találkozni találkoztam, de amit te írsz ott inkább csak úgy tűnik, hogy nincs ki az illetőnek mind a négy kereke.
jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi? Most lány vagy vagy fiú, mi van? Azt hiszem megyek öntök a kávéfőzőbe egy kis energiaitalt víz helyett és azt főzöm le.
jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

itt elég gyakori.


olyan nők írogatnak ide akiket még csak bottal se piszkálná meg egy pasi ezért már teljesen pókhálósak és flusztáltak.

jan. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Csak azért írod ezt mert valaki letiltott innen, pedig nagy kegyesen még a szerinted rondával is beérted volna mert másnál már nincs esélyed. De még itt sem tudsz becsajozni, téged mindenki letilt, aztán csak nyomatod a hülyeségeidet a haragosaidnak címezve.
jan. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
Igen, ez az oldal tele van vele.
jan. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

7-es nek igaza van. Tehát nem mindegy, hogy most akkor a való életben, vagy itt, online.

Mert utóbbira jellemző leginkább, és pont azért, mert a férfi/nőgyűlölő emberek élőben nem is merik felvállalni mások előtt, hogy gyűlölik a másik nemet, mivel gerinctelen jellemek alapból. Itt a neten nagy a szájuk, de aztán mikor élőben rájuk kerül a sor.......

jan. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!