Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves nőként egy 47 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves nőként egy 47 éves férfivel összejönni? Szerintetek túl idős hozzám?

Figyelt kérdés

Nagyon fiatalos, szerintem amugy 37-nél nem néz ki többnek.

Mégis a családomban nem merem valahogy elmondani, még a barataimnak sem, inkább hazudok a koráról.

Meg csak randizunk, de mi lenne ha komolyra fordulna?


jan. 28. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Ha ez kérdés, akkor inkább hagyd a dolgot, szegény pasi...
jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
30 évesen azért már ezt illik eldönteni, te nagyon leragadtál egy 17 éves szintjén.
jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Ha komolyat akarsz (élethosszig, gyerekekkel), akkor túl idős, igen. Hozzád max 40 éves lenne OK.
jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Mi ismerkedünk még, én 31, ő 38. Nen érdekel más véleménye. Majd lesz valahogy.

Ha te ezen kattogsz hagyd...

jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
48**
jan. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha zavar téged és el sem mered mondani a környezetednek, akkor eléggé kétséges, hogy működni fog. Normál esetben büszke vagy arra, akivel együtt vagy.
jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 NTBS ***** válasza:
Szerintem nem. De attól tartok fejben ez már eldőlt!
jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ebben a korban nem gáz.

Ha mondjuk te 20 lennél, ő meg 37, akkor talán az élettapasztalat miatt probléma lenne.

jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kitana. ***** válasza:
10 év múlva elkezd lerobbanni, mikor neked még semmi bajod nem lesz jó esetben. Szerintem idős, de te dolgod. Ilyen korban már elég ciki azon gondolkodni, hogy mit fognak gondolni mások.
jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ma már belefér.
jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!