Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Miből érzitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miből érzitek, ha egy nőtől többet akartok, komolyabban meg akarjátok ismerni? Kifejtem.

Figyelt kérdés

Tegyük fel megismertek valahol egy nőt. Lehet társaság, munkahely, hobbikör bármi. Tetszik nektek külsőre, de ugye az még nem jelent semmit, az nem jelenti, hogy többet is akartok tőle (legalábbis én így gondolnám, de javítsatok ha tévedek).


Mikor, hogyan, hol jön el az a pont, amikor azt érzitek, hogy ezt a nőt meg is akarom ismerni rendesen/komolyabban is érdekel tehát elhívom valahova/keresem stb.?

Mi váltja ki? Bármi jöhet ami eszetekbe jut.


Tudom, hogy szubjektív de ezek érdekelnek.


Fontos, hogy amikor szinglik vagytok, nem zárkóztok el kapcsolat elől stb.



jan. 28. 18:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá egyszerű válasz. Szerintem mindenkinél másképp működik, mert mindenkit más miatt érdekel a másik, sőt még nemekre se lehet ezt bontani.

Te ki tudod vesézni miért érdekel inkább az egyszerű/komplikált férfi, vagy a helyesebb/okosabb? Nem tudod, csak jön az az érzés és kész.

Ha arról lenne szó, hogy az oka a humor, vagy a teste akkor hogyan lehet az, hogy két férfi érdekel külsőre, mindkettő okos de mégis az egyik tetszik meg jobban? Nincs rá magyarázat.

febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!