Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elcsesztem az életem? 29/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcsesztem az életem? 29/F

Figyelt kérdés
A félénkségem miatt 25 éves koromig szűz voltam, aztán felrigisztráltam különböző társkeresőkre, ahonnan rendszerint 40-50 éves nőkkel szexeltem, kb. már 25 nővel bújtam ágyba a 4 év alatt. Nem tudok már egy nőhöz sem érzelmileg kötődni, sosem éltem komoly kapcsolatban
jan. 30. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem cseszted el. Csak hagyj fel ezzel az életformával, koncentrálj a lelki dolgokra és 1-2 éven belül helyrejössz. Legalábbis nálam hasonló volt. Esetleg felkereshetsz egy pszichológust, az is tök jó.
jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%

Nincs lelki dolgok a legnagyobb kamu.Pénz van és testiséh.

F

jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
#2 ha a szüleid szerettek volna, most előrébb tartanál. De még mindig dolgozhatnál magadon, ha felismernéd a problémát.
jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Ilyenekhez nem is csodálom hogy nem tudsz kötődni.
jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy nem is vagyok szerelemre, társra. Annyira magamnak való vagyok
jan. 30. 17:47
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
Mesélj---De még mindig dolgozhatnál magadon, ha felismernéd a problémát.
jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Aromantikus vagy, vannak olyan emberek.
jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

2.


Ön hülye? IGEN.


Amúgy kérdező, a kérdésre is az a válasz, hogy igen! Sőt haha!

jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Oh, jaj.
jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Nincs ezzel semmi gond. Nem kell foglalkozni az álszent nőstényekkel,csak dugni őket.

Mindig mondom nekik: egyedül csak is a puncid kell nekem !

jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!