Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így férfi létére? és én mit tegyek? Annyira idegesít ez.

Figyelt kérdés

10hónap után szakítottam a barátommal, mert ugyéreztem unalmas vele, és nem megy a dolog, meg nem szeretem.

Tartottunk 1hónap szünetet. ost újra összejöttünk, az elején más másmilyennek tűnt, és ő el is hiszi magáról hogy változott... pedig nem. Megint olyan mint régen:(

Nem tudom magam nőnek érezni mellette, Nem tud férfias lenni:S

Az első1-2 találkán ugy látszott hogy férfiasabb, és nőnek érezhetem magam mellette...

De bejött a mitől féltem, megint idegesít amit csinál:S

Tegnap beültünk enni a közeli plázába. Eszek tele van a szám, erre adja a csókot:S Meg úgy bújik hozzám mint egy csaj és még nyöszörög is. Hát sztem ezt fordítva kéne:@

Meg folyton puszilgat, kaja közben, sétánál mindenütt.

Annyira idegesítő. Miért kell ilyen nyálasnak lenni?

Nem lehet felfogni hogy a kevesebb néha több, és megint ráfogok unni?:S Miért nem tud változni???

Ő20, én18vok


2010. okt. 24. 09:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te nem érzed magad nőnek mellette nem biztos, hogy benne van a hiba, mert az egész amit írtál nem szól másról, csak az ő fikázásáról, miközben bizonygatod, hogy te szereted. Nem szereted, mert akkor ez nem lenne teher számodra. Szeretheted- másként. Szakíts vele és keress magad mellé egy olyat aki lesz.rja az igényeidet, majd ott ácsingózhatsz ha az hiányzik.
2010. okt. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utsó vagyok: amúúgy ha enniyre rossz akkor nem is értem miért kérdés, hogy vele maradj- e vagy ne.

Az, hogy "miért nem tud változni"-- nem biztos, h neki kell változnia, vagy egyáltalán kell valamelyikőtöknek. Egyszerűen nem illetek össze, te nem úgy szereted ahogy ő téged. Ennyi. Szakíts, ne akard megváltoztatni, mert ő nem egy gyurma, amit kedvedre alakítgathatsz.

2010. okt. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Érthető a probléma. Viszont ha már szóvá tetted többször is és hiába, akkor nem illetek össze, kár egymás idejét rabolni.
2010. okt. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!