Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresett fel?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel minden nagyon jól indult, de ő meggondolta magát mert nem érezte azt a pluszt.(jópár hó után). Én nagyon megkedveltem és nagyon rosszul viseltem magamban az elválást. Fél éve történt, most felmenten tinderre, ahol kb 2 nap után matcheltünk. Rám is írt, hogy nem számított volna erre, hogy itt találkozunk. Az elválás óta nem beszéltünk, én sokáig azt hittem barátnője is lett, mert hallottam másoktól. Majd ezek után pár nappal rá a haverja hajnalban rámírt hogy amúgy rólam beszéltek és hogy mennyi idő eltelt mióta megismertek stb... (a haverja is ott volt a megismerkedésünkor) nem is értettem miért kell ezt leírnia

Ez most milyen játszma? Talán megbánta hogy elutasított?

Egyébként azt mondta sose menne fel tinderre és tessék, csak ott lyukadt ki…

Nem értem az egészet jelenleg, én fix nem engedném egy barátnőmnek se hogy nosztalgia gyanánt felhozza hogy jaj de rég találkozunk…szerintem ez elég feltűnő

21/L



febr. 15. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Megbánta, mert arra számított nálad jobbat is talált, de nem jött be neki a lap ezért visszasunnyog hozzád - a tartalékhoz. A haverjával játszmáznak, palira akarnak venni, offold a pasit. Ha már most így becsap, tartaléknak tekint, manipulál gondolod hogy később nem így lesz? (dehogyisnem) Kerüld el ezt a típust!
febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Első tökéletesen leírta.
febr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A srác amúgy nagyon rendes, nem átverős típus, nem manipulatív. Pont ezért is sajnáltam ennyire, hogy így alakult.

A haverjával jóban voltam, kedvelt engem nagyon. Gondolom azt hitte a szép nosztalgikus szövegéhez majd asszisztálok hogy jaj igen, de szép is volt az az idő? Nem értem a célját vele, biztos hogy ment a screen a válaszomról.

Közben meg nagyon szenvedtem utána, nagyon megtörte az egom, és merésznek tartom hogy felkeresett-az elváláskor kikötöttem neki hogy ne keressen meg soha többet és azt ígérte tiszteletben tartja.

febr. 15. 23:20
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónap alatt nem fogsz egy embert megismerni. Nem tudod milyen a csávó, csak azt tudod, hogy neked mit mutat meg magából.


A miért keresett fel kérdés ügyeben pedig én is az egyessel értek egyet.

febr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne alázd magad, hogy belemész.
febr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hány éves a srác?

Az is lehet szimplán éretlen.

Ebben a korban maguk sem tudják mit akarnak.

Legalábbis én az 1# példáját inkább a 27+ korú férfiaknál láttam.21 éves srácok szerintem inkább az,hogy kb eldönteni nem tudják mit akarnak egy nőtől.

febr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#3 csak azt hitted, hogy nem manipulatív, nem átverős típus, de most láthattad, hogy mégis. Gondolom nem véletlenül merültek fel benned a kételyek, hogy kiírtad a kérdésedet - mert nem akarsz hinni a szemednek amit látsz.
febr. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Inkább csak azért, mert tényleg azt hittem van valakije, aztán kiderül hogy a tinderen landolt. Egyébként az én reakcióm szerintem picit bunkó is volt, de ne is gondolja, hogy én ezek után hozzá vissza mennék. A célját tényleg jó lett volna megtudnom, de ha meg is bánta volna másodjára sosem lenne ugyanaz köztünk. Hagyom és ez a lezáró dolga a történetnek, így tudok továbblépni én is
febr. 17. 14:39
 9/13 anonim ***** válasza:
De ha matcheltetek, akkor neked is jobbra kellett őt húzni, tehát tettél felé lépést. Ebből vonhatott le következtetéseket.
febr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, de nem kellettem neki eléggé fél éve, akkor minek húz jobbra? Mondjuk én is csak poénból tettem. Semlegesen váltunk el, nem rosszban de jóban sem. Ő is bánta egyébként hogy benne nem alakult ki mert szerette volna
febr. 18. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!