Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresett fel?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel minden nagyon jól indult, de ő meggondolta magát mert nem érezte azt a pluszt.(jópár hó után). Én nagyon megkedveltem és nagyon rosszul viseltem magamban az elválást. Fél éve történt, most felmenten tinderre, ahol kb 2 nap után matcheltünk. Rám is írt, hogy nem számított volna erre, hogy itt találkozunk. Az elválás óta nem beszéltünk, én sokáig azt hittem barátnője is lett, mert hallottam másoktól. Majd ezek után pár nappal rá a haverja hajnalban rámírt hogy amúgy rólam beszéltek és hogy mennyi idő eltelt mióta megismertek stb... (a haverja is ott volt a megismerkedésünkor) nem is értettem miért kell ezt leírnia

Ez most milyen játszma? Talán megbánta hogy elutasított?

Egyébként azt mondta sose menne fel tinderre és tessék, csak ott lyukadt ki…

Nem értem az egészet jelenleg, én fix nem engedném egy barátnőmnek se hogy nosztalgia gyanánt felhozza hogy jaj de rég találkozunk…szerintem ez elég feltűnő

21/L



febr. 15. 22:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"merésznek tartom hogy felkeresett-az elváláskor kikötöttem neki hogy ne keressen meg soha többet és azt ígérte tiszteletben tartja."

Nem merész, hanem szószegő.

Te pedig poénból húztad jobbra. Ez milyen poén szerinted?

Egyik 19, a másik 1 híján húsz.

Két gyerek.

febr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ebből semmit nem tudhatunk, csak sokan negatívok itt.
febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szexre jó leszel (a többi mellett).
márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!