Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnyácska emberek, nektek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyácska emberek, nektek is napi szinten vannak kis odaszúrások,hogy emlékeztessenek nem néztek ki jól?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már tini, sőt a 20-as éveim végén járok. Nem vagyok egy szépség, de szerintem ronda se, tény, hogy sajnos fura az arcom.


Próbáltam magam elfogadni, hellyel-közzel sikerült is, de sajnos bárhova megyek mindenhol beszólogatnak, azt érzem szándékosan meg akarnak bántani a külsőmre tett megjegyzésekkel.

Hasonló cipőben van valaki?


febr. 16. 11:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom szépnek magam, vékony se vagyok, de nem szól senki semmit. Akinek nem tetszik valami, forduljon el. Ennyi.
febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
12%

Nem emiatt. De tegnap két tini kibeszélt a hátam mögött a villamoson mert azt hitték szociális fóbiám van és az mennyire gáz. Valóság annyi volt hogy azt hittem ismerősömet látom a villamos másik végén ezért elindultam abba az irányba. Majd mikor megláttam hogy összetévesztettem valakivel, visszamentem az eredeti helyemre ahol kevesebben voltak.

Persze szociális fóbiám is van, de ez pont nem volt az. A két lepkefing meg tudatosan úgy beszélt ki, hogy bántó legyen, de ha kikérem magamnak le tudják tagadni.

febr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
2, és ebből azt hozták ki, h szocfób vagy? Nem azt, hogy láttál helyet, de más befoglalta előtted? Mondták, hogy "ez szociális fóbiás, mert nem mert odamenni"?
febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

1. Hát igen, szerintem is. De engem imàdnak sértegetni “juj de csúnya a bőröd, de szar minőségű a hajad stb. “ mindezt azok, akikkel jóban vagyok elvileg.


2. Idegenek biztos mindenkit kipofáznak, de most arra irányult a kérdés,hogy akikkel ismeritek egymást, akár jóban is vagytok és mégis szeretnek sértegetni. Ez miért csinálják? Mindkét nem.

febr. 16. 12:17
 5/29 anonim ***** válasza:
Vékony vagyok, fura fejű, csúnya arcú és nő, tehát velem szemben "bátrabbak", nem feltételeznek egy esetleges elborult, agresszív reakciót. Kapok bizony a mai napig, pedig pár hónap múlva a 33-at töltöm. Az hagyján, hogy a férfiaktól vagy tiniktől/gyerekektől, de várandós nő (egyik szomszéd) száján is kiszaladt már, hogy elvetél a kinézetemtől...
febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
4: Akik folyamatosan cseszegetnek, azokkal nem vagy jóban!
febr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
30%
Én még egyszer nem voltam fültanúja annak, hogy felnőtt ismerősök / barátok beszóltak volna így egymásnak. Én sem szóltam be soha senkinek. Nem lehet, hogy egy részét beképzelitek?
febr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Hátam mögött biztosan, előttem nem teszik.
febr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
5 - xDDDD ez jó volt.
febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
5. Te hogy kezeled ezt?
febr. 16. 13:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!