Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnyácska emberek, nektek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyácska emberek, nektek is napi szinten vannak kis odaszúrások,hogy emlékeztessenek nem néztek ki jól?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már tini, sőt a 20-as éveim végén járok. Nem vagyok egy szépség, de szerintem ronda se, tény, hogy sajnos fura az arcom.


Próbáltam magam elfogadni, hellyel-közzel sikerült is, de sajnos bárhova megyek mindenhol beszólogatnak, azt érzem szándékosan meg akarnak bántani a külsőmre tett megjegyzésekkel.

Hasonló cipőben van valaki?


febr. 16. 11:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

20


Nem lehet, hogy magadból indulsz ki?

febr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a 17-19-es nyilván egy világi bunkó, te viszont céltáblát rajzolsz a homokodra... Ne szolgáltasd ki magad ennyire.
febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Igen, látom. Csak kivancsi vagyok, miert ilyen frusztralt.
febr. 16. 17:28
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Az elvetélős szomszédnak kapásból vissza kellett volna szólni, hogy talán jobb is, ha az ilyen bunkó nem szaporodik.😁
febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
24: Szánalmasan hatott volna. Tőlem legalábbis. Minden szempontból jobb, több nálam, ezt el kell ismerni. Nagyon jó a szakmájában és szenvedélyesen szereti (fodrász), a párjában nem "csak" a szerelmét találta meg, hanem azt az embert, akivel remekül összeillenek, akkor már a második gyermeküket várta, egy kisfiút, miközben elég jó anyja tudott lenni a lányuknak. És szép, természetesen, nem "megcsináltan". Ehhez képest én... :(
febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

25

Aki kontextus nélkül ilyet mond, az nincs rendben a fejében. Ha megmérgezted a kutyájukat, akkor értem, de random nem mond az ember ilyet, hacsak nincs valami súlyos kattanása.

febr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
24 vagyok. Aki képes ilyet mondani a másiknak, az emberileg egy nulla. Lehet akármilyen jó fodrász, meg lehet jó(nak látszó) párkapcsolata meg gyereke, akkor is egy bunkó köcsög és ilyen választ érdemel. Ráadásul buta is, mert azt hiszi, ő nem kerülhet ilyen helyzetbe. Elég egy betegség vagy baleset és ő is átélheti , hogy iszonyodva néznek rá az emberek.
febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Ha valaki túlsúlyos akkor az eddig legjobb bunko kövérezős beszólásra reakciot Tyson Fury csinálta. Nála többször volt hogy ha az ellenfele ledagadtozta akkor nem hogy megsértődött hanem kb egyetértett és még rá is kontrázott. Pl így elkezdett a bunkó felé menni, ráfogott a saját hasára és ilyeneket mondott hogy "nézd milyen jó nagy, milyen puha az egész, gyere fogd meg" és így mutogatta neki a hasát:D. És ettől kb minden beszólós ellenfele zavarba jött és kihátrált mert nem érte el azt a hatást amit akart.

Persze ahhoz hogy ezt valaki ilyen jól előadja természetesen nagy önbizalom is kell, Tyson Fury számos dolgot fel tud mutatni ami őt ebben segíti. De az alapötlet szerintem nagyon jó.

febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

5!

Annyira nem lehet gáz a szitu! Kajak kíváncsivá tettél. Küldenél egy képet priviben?

febr. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!