Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnyácska emberek, nektek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyácska emberek, nektek is napi szinten vannak kis odaszúrások,hogy emlékeztessenek nem néztek ki jól?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már tini, sőt a 20-as éveim végén járok. Nem vagyok egy szépség, de szerintem ronda se, tény, hogy sajnos fura az arcom.


Próbáltam magam elfogadni, hellyel-közzel sikerült is, de sajnos bárhova megyek mindenhol beszólogatnak, azt érzem szándékosan meg akarnak bántani a külsőmre tett megjegyzésekkel.

Hasonló cipőben van valaki?


febr. 16. 11:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

9: Így olvasva biztos vicces, de elhiheted, hogy az arcodba kapni egy ilyet marhára nem az... Tudom, szarjam le. Ezt is. Meg az összes többit is, amit egész eddigi életem során kaptam. Mintha ez olyan simán menne...

5

febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
71%

10: Nem tudom kezelni. Lefagyok. Vagy bénán szólok vissza, pl. hogy bocs, nem tehetek róla, hogy veled ellentétben nekem nem volt mázlim nyerni a genetikai lottón... Nem vághatok vissza olyannal, hogy de legalább ez és ez és ez, mert őszintén nincs mit felmutatnom. Sem kiemelkedő intelligenciát, sem szédületes karriert, sem jól működő párkapcsolatot és családi életet, semmit tényleg.

5

febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Én dagadt vagyok és a napokban hívta fel a figyelmemet párom kolléganője, hogy lehet ám vásárolni xy oldalon fogyasztó vmi izé tablettákat.


Nem akartam bunkó lenni, hogy leosszam és törődjön a saját dolgával. Nyilván tisztában vagyok a hibáimmal, de őt ez nem jogosítja fel arra, hogy jótanácsot osztogasson. Főleg ha fogyni szeretnék, akkor biztosan nem használnék kuruzsló xarságokat, hanem kevesebbet ennék és többet mozognék.


Arra is kíváncsi lennék, hogy az ilyen emberek pl odamennek-e alkesz rabló cigányokhoz jótanácsot adni, hogy kevesebbet igyanak és kevesebbet törjenek be. Ugye azt nem merik?

febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Na pont erről beszélek.

És a férjed mit szólt?


Én nagyon szégyellem,hogy ilyen a fejem. Tudom,hogy nem

Szép és tenyérbemászó, de nem tehetek róla. Más miért gondolja,h én választottam..? :(

febr. 16. 14:19
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

14


És akinek hiányzik egy karja vagy lába? Fiatalon.

Annak milyen lehet szerinted? Ilyenkor erre gondolj.

febr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Igen, az is durva. De nekem is szarok a napjaim a minden napi megalaztatasert. Miert engem hibaztatnak a kulsomert?
febr. 16. 16:07
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

16


Nemcsak a külsőd gyenge, de a belsőd is.

febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
17, és most jobban érzed magad?
febr. 16. 16:17
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

18


Miért érezném jól magam attól, mert leírtam egy tényt?

Neked mi bajod?

febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Hogy írhatsz ilyet,hogy a belsőm is gyenge, pár mondat után, amiket elég rossz lelki állapotban írtam?

Azt sem tudod ki vagyok/ mi vagyok, mit értem el és hogyan..

Egyből próbálsz bántani, sértegetni, belerúgsz egy amúgy is padló lèvő emberbe.

De nem baj, pont az ilyen emberekről szól a kérdés, hogy miért élvezitek ezt, hogy sértegetitek a másikat? Ettől esetleg feltöltődsz? Több önbizalmad lett,hogy megbántottál? Hátba veregetted magad?

febr. 16. 17:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!