Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez tényleg kiábrán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tényleg kiábrándító lehet vagy csak én viszem túlzásba?

Figyelt kérdés

A barátom csomószor olyanokról beszél hogy pl ő a fasirttol milyen budoseket bufog és ez miért van, vagy hogy ő milyen budoset szart vagy hogy nagyon keményet és most fáj a segglyuka kb így 🤣 hát én meg már nevetek kínomban inkább🤣

Egyszer elkuldte a wcben lévő szarját hogy nézzem meg mekkora adagot rakott ki sztetek normális??

Nem tudom hogy más párok szoktak e ilyenekről beszélni vagy ilyeneket csinálni, de nekem ez nagyon sok.

Sokszor full komoly helyzetekben is , vagy ha osszeveszunk ilyeneket bedob.

Már amugyis rohadtul úgy állok hozzá, hogy nem is akarok vele lenni egyéb okok miatt de ezzel még +ba teljesen azt mutatja h komolytalan vagy nem is tudom.

Mit gondoltok erről?

Szerintetek én túlzok vagy ez másnak is sok lenne?


25/N



febr. 17. 19:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

mert a párod tipikus nyomi gyerek.

te döntöd...

febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ja és elso talikor is fingott bufogott mindent csinált, igaz hogy régóta ismertük már egymást de fuu ne már...
febr. 17. 19:34
 3/24 A kérdező kommentje:
Meg olyan is volt hogy kijott az aranyere és beszámolt hogy most ő bekente
febr. 17. 19:36
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Én az ilyet egy percig nem tudnám elviselni. 5 évesen érettebb voltam mint ő most. 19L
febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Madarat tolláról, embert barátjáról…
febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Az meg egy dolog, hogy mennyire nem vicces beszelni rola. Viszont fotot kuldeni az annyira hardcore, hogy az mar nagyon sok hatart lep at.
febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak neked, ez valóban kiábrándító. Bár azok után, hogy miket csinált az első randin, nem meglepő, hogy most is ilyen.
febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

első talin?

már ne haragudj, de ha te így is elfogadtad, akkor viseld el.

úgy látom, te sem vagy a legélesebb kés...

febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a szint ami akkor is kiábrándító lenne, ha csak a "haverom lenne az illető". Ez számomra például nagyon proli humor/viselkedés. Nem tudnám tolerálni.
febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
Biztos helyes pasi lehet ha eltűrsz ennyi mindent neki
febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!