Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még egy ritka szerencs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még egy ritka szerencsétlen ember, mint én?

Figyelt kérdés

Soha semmi nem sikerül az életemben. Lehet hogy külsőleg nem vagyok csúnya (szerintem az átlagos szintet megütöm), de még se volt sose szerencsém. Nem sajnáltatom magam, ez így van. Másoknak olyan könnyen összejön egy párkapcsolat is, ami egy életre szól, és másokat kevésbé vágnak is át. Én már sok elutasítást kaptam. A legszebb éveket, a 20-as éveket egyedül életem le, most egy pár éve van csak párom, de még nem élünk együtt.

Még az exemnek is aki átvágott egyből bejött utánam az élete, engem átvágott, kihasznált, de pont az utánam következő nőjével egyből összeházasodtak, és gyerekük is van. Mellettem meg nőknek írogatott.

Miért én vagyok csak ilyen, akinek semmi sem sikerül? 30 évesen nagyon nem itt kellene tartanom.


febr. 27. 20:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Másoknak olyan könnyen összejön egy párkapcsolat is, ami egy életre szól, és másokat kevésbé vágnak is át."

Meg vannak, akik párkapcsolatban vannak, de a "párjuk" megalázza, rosszabb esetben bántalmazza és nekik meg nincs hova menni vagy nincs erejük segítséget kérni.

Meg olyan is van, aki ennyi évesen már elvált, vagy kisgyerekkel hagyták ott.

Meg olyan is van, akik facebookon tökéletes kapcsolatot mutatnak, de közel sem ez a valóság.

Közel sem minden tökéletes csak te nem...

febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!